Mehmet Doğan’dan Yeni Açılan Diş Hastanesi’ne Ziyaret

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve Yönetim Kurulu yeni dönemde sözleşmeleri yenilenen ve görevlerine devam eden Diş Hastanesi Başhekimi Halit Ağdacı ve İdari Mali İşler Müdürü Hüseyin Aycan Eğin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Doğan yaptığı açıklamada; “Geçtiğimiz yıl yenilediğimiz ve hizmete açtığımız Diş Hastanemizde tüm bu süreci başarılı bir şekilde omuzlayan Başhekimimiz ve Hastane Müdürümüzün yeni dönemde de görevlerine devam edecek olması hem bizim için hem de Bandırma halkı için oldukça önemli. Diş Hastanemiz Bölgemizin yükünü omuzluyor. Günlük 750 – 1000 Hastayı 26 doktorumuz tedavi ediyor. Randevu sisteminde yoğunluk var. Bir çok vatandaşımız randevu alıyor ancak günü geldiğinde gitmiyor. İnşallah doktor sayımızı arttıracak ve bu yoğunluğu azaltacağız.

Göreve geldikleri günden beri herhangi bir şikayet almadan görevlerine başarı ile devam edip Hastanemizi başarı ile yöneten, idare eden Başhekimimize ve Müdürümüze teşekkür ediyor. Yeni dönemde de bu performanslarını arttırarak çalışmalarını temenni ediyorum.” dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Bandırma Feribot Saatleri ve Fiyatları 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Mehmet Doğan’dan Yeni Açılan Diş Hastanesi’ne Ziyaret

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x