Mehmet Doğan 8 Mart’ı Unutmadı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mehmet Doğan, “Hayatımızın her alanında varlıklarıyla bizleri onurlandıran, insanlığın umudunu yeşerten tüm kadınların, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum.” dedi.

Doğan, “Kadının değerinin bir gün değil her gün bilinmesi gerekir. Çünkü hayatımızı kadınlar şekillendiriyor. Hepimiz mübarek annelerimizin ellerinde şekil alıyor, annelerimizden öğrendiklerimizle hayata başlıyoruz. Ablalarımız, kız kardeşlerimiz ve eşlerimizin yüreklerinden şekillenerek hayatımızı sürdürüyoruz. Kız çocuklarımıza örnek baba olma gayretiyle de sevgiyi, şefkati, paylaşmayı, koruyup kollamayı benliğimize inşa ediyoruz.”  dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Doğan, “Bu anlamda, kadınlarımızın toplumumuzdaki hak ettiği saygınlığa kavuşmaları için, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da her türlü gayreti, çalışmayı yapacağız. Bu yöndeki gayretlerin yanında olacağız, destekçisi olacağız. Başımızın tacı olan kadınlarımızı her alanda daha ileriye taşımakta kararlıyız. Bunu başaracağımıza içtenlikle inanıyorum.

Erkeğiyle, kadınıyla, yaşlısıyla, genciyle, kadına yönelik şiddet ve benzeri, insan onurunu zedeleyen her türlü haksızlığa karşı demokrasi ve adaletle mücadele edeceğimiz, toplumsal huzurun tesis edildiği günlere erişme temennisiyle tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyoruz.” dedi

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Bandırma Feribot Saatleri ve Fiyatları 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Mehmet Doğan 8 Mart’ı Unutmadı

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x