MEHMET DOĞAN : 17 EYLÜL STADIMIZ BANDIRMASPOR'UMUZA YAKIŞIR ŞEKİLDE YENİLENDİ | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

MEHMET DOĞAN : 17 EYLÜL STADIMIZ BANDIRMASPOR’UMUZA YAKIŞIR ŞEKİLDE YENİLENDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et
Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Elüstü ile birlikte Bandırmaspor’un 1. LİG’e yükselmesi ile birlikte bakıma giren 17 Eylül Stadını gezerek, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
Yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Mehmet Doğan; “Bandırmasporumuzun 1. Lig’e yükselmesi ile birlikte belirli standartların altında kalan İlçe Stadyumumuzu 1.Lig’e ve Bandırmasporumuza layık bir şekilde, Gençlik ve Spor Bakanlığımızın desteği ve İlçe Spor Müdürümüzün de gayretleri ile bakıma aldık.
Bu Kapsamda; Stadyum Çatısının Yenilenmesi, Tribün Koltuklarının Yenilenmesi ve Numaralandırılması, Saha Kale Direkleri ve Filelerinin Yenilenmesi, TRT Spor İçin Pilot Kamera Alanının Yapılması, Çim Saha Çevresinin yenilenmesi, Saha Etrafındaki Koşu Pistinin Yenilenmesi, Protokol Odalarının Yenilenmesi, Protokol Tribününün genişletilmesi, Sulama Motorları ve Deponun Yenilenmesi, Stad Ses Sisteminin yenilenmesi, Doğalgaz sisteminin yenilenmesi ve Sporcu Çıkış Körüğünün Yenilenmesi için yaklaşık 1,7 Milyon TL lik yatırım yapıldı.
Ayrıca yapılan çalışmaların akabinde yaklaşık 1,3 Milyon TL lik bir dizi bakım ve yenileme çalışmaları daha gerçekleştirilecek. Devletimizin desteği ile yapılan bu yenileme ve bakım çalışmaları sonucunda stadyumumuz arzu ettiğimiz standartlara ulaşacaktır. Halkımıza hayırlı olsun.” dedi.

Bir önceki yazımız olan "CEVİZ FİDANI YETİŞTİRİCİLİĞİ İÇİN HEDEFİMİZ KÜRESEL ÜRETİME ÖNCÜLÜK ETMEK" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.