MECLİS ÜYESİ PANÇ, YARIM KALAN YATIRIMLARIN PEŞİNİ BIRAKMIYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MECLİS ÜYESİ PANÇ, YARIM KALAN YATIRIMLARIN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

google haberlerde takip et

Panç, Bandırma Kayacık Mahallesi TOKİ konutları yanında bulunan ve 2016 yılında ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne devredilen,  kaba inşaatı bitmiş olan  okul  inşaatı hakkında bilgi almak için ilçe Milli Eğitim Müdürü  Mutlu  Aslan’ı  ziyaret etti.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Panç, “Sayın müdürümüz ile verimli ve güzel bir görüşmemiz oldu.Kendileri  inşaatı  yarım olan bu lise hakkında detaylı bilgi verdi. Lisenin 2016 yılında kendilerine devredildiğini, inşaat hakkında  fizibilite  çalışması yaptırdıklarını, yarım olan inşaatın fiziki yapısının çok iyi olduğunu, inşaatın bitmesi için 11.000.000 luk bir yatırıma ihtiyaç duyulduğunu, bu durumu  Milli Eğitim Bakanlığına ilettiklerini olumlu dönüş aldıklarını ve Bakanlığın 2020 yatırım programına alınmasını beklediklerini belirtti. Okul inşaatı bittiğinde 38 derslikli büyük bir lisenin ilçemizin eğitimine kazandırmış olacaklarını söyledi.” dedi.

Panç’da üç yıldır başlanıp bitirilmeyen okul inşaatını  farklı mecralarda girişimlerde bulunarak  takipçisi olacağını, gençlerimizin  eğitimi için bu okulun en kısa sürede bitirilmesi  için şehrimizin tüm bileşenleri ile temasta olacaklarını belirtti.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.