MEALTUR VE EBRAR TURİZM DUALARLA HİZMETE GİRDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mealtur ve Ebrar Turizm Bandırma Şubesi düzenlenen törenle açıldı.

Açılış törenine Belediye Başkan Yardımcısı Metin Ok, Ebrar Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Akar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılışta gazetecilere bir açıklama yapan Ebrar Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Akar, 1997 yılından beri, hac ve umre organizasyonlarında müşterilerine kaliteli bir hizmet sunduklarını söyledi.

Ebrar Turizmin 20 yılı aşkın süredir; müşterilerinin teveccühünü kazanan, deneyimli, güler yüzlü ve alanında uzman ekiplerle çalıştığının altını çizen Akar “Ebrar Turizm çalışanlarının öncelikli amacı; siz müşterilerimizi her konuda bilgilendirerek, size mümkün olan en mükemmel hizmeti vermektir. Mevcut broşür programlarımıza ek olarak bu programlar dışında; özel olarak aile ya da arkadaş gruplarımıza ViP hizmetler vermekteyiz. Bunun yanı sıra bayi gruplarımıza, mevcut programlarımızın dışında isteğe bağlı olarak ekonomik programlarla da hizmetimizi sürdürmekteyiz. Müşterilerimizi memnun etmenin en kıymetli geri dönüşü, aldığınız hizmet karşılığında gıyabımızda onların edecekleri dualara mazhar olabilmektir. Biliyor ve umuyoruz ki müşterilerimizin aldıkları  kaliteli hizmet ve yaşadıkları memnuniyet sonrasında bizler için yapacakları duaları bizim en büyük kazancımız ve kârımızdır” ifadesini kullandı.

İhsaniye Mahallesi 1.Okul Sokak No:56’da faaliyet gösteren Mealtur ve Ebrar Turizm’in Şube Sorumluluğunu Serdar Siber ve Ramazan Akar üstleniyor.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Gestaş Avşa Adası Erdek Feribot Seferleri 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

MEALTUR VE EBRAR TURİZM DUALARLA HİZMETE GİRDİ

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x