foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

MARMİAD’DAN İSTİHDAMA DESTEK

timpp
Paylaş
 

Marmara Adası Saraylar Mahallesi´nde faaliyet gösteren, başkanlığını Hasan Dinçer´in yürüttüğü MARMİAD, 2013 yılının Mayıs ayında kuruldu.
Kuruluşundan bu yana 4 yıl gibi kısa bir süre geçmesine rağmen mermercilik sektörünün sesini her platformda, her alanda duyuran MARMİAD´ın, 39 üye ile kısa sürede çok önemli çalışmalara imza attığı biliniyor.
Cumhurbaşkanlığının başlattığı işçi istihdam kampanyası hakkında basına bilgi veren MARMİAD yönetimi, Marmara İlçe Kaymakamı Mehmet Tunç´un önerisine kendilerinin de destek verme kararı alarak, bu kampanya kapsamında Mart ayı içinde 100 kişiye yakın yeni işçiyi istihdam etmek kararı aldıklarını açıkladı.
MARMİAD Başkanı Hasan Dinçer, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Biz dernek olarak ülke ekonomisinin yararına olacak işlere imza atarak sektörün önündeki sorunların giderilmesine katkı sağlamak istedik. Şimdi de böyle bir imkân sunan devletimizin bu kampanyasına, Marmara Adası Saraylar Mahallesi mermer ocak sahipleri olarak Mart ayında 100´e yakın işçi istihdam ederek destek sağlamak istiyoruz. İstihdam edebileceğimiz işçilerin çalışacağı pozisyonlar, iş makinası operatörü, mermer fabrikası çalışanı, mermer ocağı çalışanı, aşçı, elektrikçi, tamir ve bakım ustasıdır.”

Haber: Mehmet Ertan

Bir önceki yazımız olan CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN KADINLAR GÜNÜ MESAJI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.