Marmara´da örnek yardımlaşma - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

Marmara´da örnek yardımlaşma

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Marmara İlçesinde, ihtiyaç sahipleri için “Eşya ve Giyim Mağazası” Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy´un talimatıyla, Beyaz Masa ekiplerince Sevgi Mağazaları oluşturuluyor.
Marmara Belediyesi Beyaz Masa ekiplerince hayırseverlerin kullanmadığı eşya ve elbiseler ihtiyaç sahipleriyle buluşturuluyor.
Sosyal belediyeciliğin en önemli görevinin halka dokunmak olduğunu söyleyen Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, Sevgi Mağazaları sayesinde Marmara İlçesinde örnek bir yardımlaşmaya adım attıklarını söyledi.
Başkan Aksoy, hayırsever hemşerilerini de Sevgi Mağazalarına yardımda bulunmaya davet etti.
Marmara Belediyesi Sevgi Mağazalarında, ihtiyaç sahibi vatan-daşlar ayakkabıdan, giyime, ev ve beyaz eşyalarından zücaciye ürünlerine kadar pek çok ürüne ücretsiz kolayca ulaşabilecek.

Marmara´lı hayırsever vatandaşlar kullanmadığı giysilerini ve eşyalarını Marmara Belediyesi Beyaz Masa görevlilerine teslim edebiliyor. Hayırseverlerin ev eşyaları ise evlerinden alınıyor. Bağışlarla toplanmış giysi ve eşyalar önce kontrolden geçiriliyor ve kullanılabileceğine kanaat getirildikten sonra askı ve raflarda sergileniyor. Kıyafet ve eşyalar, ihtiyaç sahiplerinin talepleri doğrultusunda Sevgi Mağaza larında görevli çalışanların tespiti ile herhangi bir belge istenmeksizin veriliyor.

Vatandaşların giyebileceği kalitede temiz giysiler ile kullanılabilecek durumda olan koltuk takımı, yatak, çekyat, mutfak eşyaları ve beyaz eşyalar, masa ve sandalye takımları ile oyuncakların yer aldığı Sevgi Mağazaları sayesinde yüzlerce ihtiyaç sahibi vatandaşa yardım eli uzatılmış olacak.

Haber : Taygun Ertan/yenierdekgazetesi

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.