MARMARA ADASI'NIN GELECEĞİ ŞEKİLLENİYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MARMARA ADASI’NIN GELECEĞİ ŞEKİLLENİYOR

Paylaş
 

Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, Marmara Adası’na bağlı Avşa Adası için tarihi geçmişi ve kültürel zenginliği daima koruduğunu söyledi. Aksoy “Ayrı dilleri konuşan, farklı inançlara sahip ve başka ırklardan olan insanlar Marmara Adası’nda asırlardır barış içinde yaşamışlardır. Farklı din, dil ve ırklarda insanların asırlardır bir arada, barış içinde yaşadığı Marmara’nın tarihi, kültürel zenginliği ile ortaya koyduğu örnek tablo; geçmişten geleceğe taşınmaktadır. Yerel yönetim olarak sadece bugün için bir şey yapmadığımızı; aynı zamanda Marmara’nın geleceğini de şekillendirdiğimizin farkındayız” dedi.

-Kapılarımızı herkese açtık
Aksoy “Marmara’nın geçmişinden gelen değerlerini, özelliklerini koruyarak; onu yarınlara taşımak ve gelecek nesillere gururla teslim etmek istiyoruz. Bugünü kurtarmaya çalışan değil geleceği düşünen bir anlayışa sahibiz. Bugüne kadar ayrım yapmadan herkese hizmet ettik.

Kapılarımızı her kesimden ve her yastan insana açık tuttuk. Halkımızın ihtiyaçlarını dikkate aldık. Marmara’nın tüm kurum ve kuruluşları ile ortak hareket ettik. Yaptığımız işbirliğinden ortaya çıkacak gücün Marmara’ya çok şeyler kazandıracağına inanıyoruz. Yola çıkarken, örnek bir belediyecilik için kolları sıvadık. Tüm birimlerimizin dikkat ve titizlikle yerine getirdiği gayretli çalışmalar Belediyemiz içinde oluşturduğumuz birlik, beraberlik ve dayanışmanın sonucudur. Aynı hedefe kilitlenerek Marmara için ilk günkü aşkla yola devam ediyoruz” ifadesini kullandı.

Marmara Adası’nın şirin tatil beldesi Avşa Adası ve Yiğitler Köyü hakkında bilgi almak istiyorsanız http://www.avsavip.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'NIN YANINDAN GEÇMEDİ... başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.