MARDİN GENÇLİK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ TUZLU'DAN BAŞKAN MİRZA'YA ZİYARET | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MARDİN GENÇLİK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ TUZLU’DAN BAŞKAN MİRZA’YA ZİYARET

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri Müdürü Bandırmalı Burak Bahadır Tuzlu Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette eski Balıkesir Valisi şuanda Mardin Valisi ve Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman’ın selamını getiren, Burak Bahadır Tuzlu Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya bir takım hediyeler ve tablo hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Dursun Mirza; “ Eski valimiz Mustafa Yaman’a Balıkesir’e ve kentimize sunmuş olduğu hizmetlerden ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Kurumlar arası diyaloğa önem veren Valimiz Mustafa Yaman ile her zaman iyi iletişim içerisinde olduk. Burak kardeşimde bir Bandırmalı olarak kentimizi orada en iyi şekilde temsil ettiğini biliyorum ve görevinde başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca hediyeler içinde çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri Müdürü Burak Bahadır Tuzlu, Başkan Mirza’ya göstermiş olduğu ilgiden ve misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.