foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

MARDİN GENÇLİK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ TUZLU’DAN BAŞKAN MİRZA’YA ZİYARET

icerik_IMG_8107_manYet
Paylaş
 

Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri Müdürü Bandırmalı Burak Bahadır Tuzlu Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette eski Balıkesir Valisi şuanda Mardin Valisi ve Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman’ın selamını getiren, Burak Bahadır Tuzlu Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya bir takım hediyeler ve tablo hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Dursun Mirza; “ Eski valimiz Mustafa Yaman’a Balıkesir’e ve kentimize sunmuş olduğu hizmetlerden ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Kurumlar arası diyaloğa önem veren Valimiz Mustafa Yaman ile her zaman iyi iletişim içerisinde olduk. Burak kardeşimde bir Bandırmalı olarak kentimizi orada en iyi şekilde temsil ettiğini biliyorum ve görevinde başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca hediyeler içinde çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri Müdürü Burak Bahadır Tuzlu, Başkan Mirza’ya göstermiş olduğu ilgiden ve misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.