MANYAS'TA KÖPEKLERİ KATLETTİLER…! | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MANYAS’TA KÖPEKLERİ KATLETTİLER…!

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Manyas’ta sabah yürüyüşe çıkanlar yaklaşık 30 sokak köpeği leşi ile karşılaştı. Zehirlenerek atıldığı düşünülen köpeklerin kim ya da kimler tarafından telef edildiği araştırılıyor.

Bugün sabah saatlerinde Manyas yakınlarındaki Çamlık mevkiinde yürüyüş yapanlar, yaklaşık 30 sokak köpeği leşi ile karşılaştı. Yapılan ilk incelemede, köpeklerin zehirlendikten sonra bu bölgeye atıldığı belirlendi.

Güney Marmara Doğal ve Kültürel Çevreyi Koruma Derneği (GÜMÇED) Bandırma Şube Başkanı Gültekin Mutlu, katliamı yapanların bir an önce ortaya çıkarılması gerektiğini söyledi. Mutlu, “İnsanoğlunun acımasızlığına yine tanık olduk. 30 kadar köpek öldürülerek cesetleri çamlığa atılmış. Bu doğa yalnızca insanların değil. Doğada var olan canlılarla uyum içinde yaşamak insan olmanın ön koşuludur. Bu katliamı yapanların bir an önce bulunarak adalet önünde hesap vermeleri bir insanlık borcudur. İlgileri konuya sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

Mutlu, köpeklerin telef edildiği olayın takipçisi olacaklarını da sözlerine ekledi.

iLKHABER

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.