MAİL GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1
kutlu creative

MAİL GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

AK Parti Bandırma İlçe Teşkilatının kurumsal olarak kullandığı ve basın açıklarını gazetelere gönderdiği e-Mail adresinden gelen yazılı açıklama ortalığı karıştırdı.

Öğlen saatlerinde gazetelere düşen ve yorum haber şeklinde yazılmış metinde Genel ve yerel seçimlerde Bandırma’da büyük bir hezimet yaşayan Ak Partisi, aylar geçmesine karşın içine düştüğü krizi bir türlü atlatamadı. Özellikle Bandırma Belediye Meclisi Ak Partili üyeleri hala üzerlerine düşen sorumluluğu alma eğiliminde değiller. Bu konuda oluşan boşluğu Ak Parti ilçe başkanı Eşref Kasapoğlu doldurmaya çalışıyor.” ifadeleri dikkat çekti.

Gelen açıklamada AK Partili meclis üyelerinin eleştirilmesinin yanı sıra Bandırma Engelliler ve Engelli Aileleri Yardımlaşma Derneği’nin Edincik altında açtığı plajla ilgili de alanın sit alanı olduğu iddia edildi. Gazete ve yayın kuruluşlarını da şakına çeviren bu e-Mail sonrası AKP Bandırma İlçe Başkanı Eşref Kasapoğlu’da bir açıklama metni göndererek “mail bizim tarafımızdan gönderilmemiştir aslı yoktur  Dikkate Almayınız!!!”dedi. E-mail’in kim tarafından hangi amaçla atıldığı merak konusu oldu.

KAYNAK:BANSES GAZETESİ

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.