MAHALLE LİGİ FİNAL HEYECANI BAŞLIYOR | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

MAHALLE LİGİ FİNAL HEYECANI BAŞLIYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir ve ilçelerinde düzenlenen Mahalle Ligi Futbol Turnuvasında final heyecanı başlıyor. Turnuva 10 Aralık 2016 tarihinde Bandırma ‘da başlamıştı. Bandırma İlçe Spor Müdürü Hüseyin Elüstü, Bandırma’da oynanacak olan finallerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Elüstü yaptığı açıklamada, Geçtiğimiz yıl düzenlenen turnuvada Kemal Pireci Anadolu Lisesi ve Şehit Süleyman Bey Ortaokulu ilçemizi başarıyla temsil etmişlerdi. 2016-2017 Mahalle Ligi Futbol Turnuvası kapsamında İlçemizden 180 takımdan yaklaşık 1000 sporcunun katılımıyla düzenlenen turnuvada İlçe Finali zamanı geldi. Gençler kategorisinde ALİ CİHAN’IN KAPLANLARI (Kemal Pireci AL) ile HAS TAKIM (İMKB MTAL) ilçe finali, RGL GENÇLİK (Recep Gençer MTAL) ile FC DE PANZERS (Ayyıldız AL) ilçe 3.-4., Yıldızlar kategorisinde ise KORGENERAL ENVER AKOĞLU A (Korgeneral E.A. O.) ile GÜNAYDIN GENÇLİK A (Vecihibey O.) ilçe finali, AHMET OBALI (Ahmet Obalı O.) ile YAMAN EGELİ O. (Yaman Egeli O.) ise ilçe 3.-4. lük maçları oynayacaklar. 14 Şubat 2017 tarihinde Bandırma Gelişim Halı saha Tesislerinde Genç ve Yıldız takımlarımızın oynayacağı maçlarla İlçemizin 1., 2., 3. ve 4. leri belirleneceğini belirtti.
Hüseyin Elüstü, Final maçlarının ardından Bandırma protokolünün katılımıyla başarı kazanan sporculara kupa-madalya ve ödülleri verilecek. Turnuvaya katılan sporcu/öğrenci, öğretmen ve antrenörler ile bu organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.