MAÇA ÇIKMADILAR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MAÇA ÇIKMADILAR

Paylaş
 

U13 Kızlar Basketbol Liginde geçen hafta Marmara Basketbol takımı yöneticilerinin 24 saniye saatleri bozuk olduğu için maçı oynamak istememeleri sebebiyle ertelenen maç bu kez de Marmara Basketbol takımının mazeretsiz olarak sahaya çıkmaması sebebiyle oynanamadı. 

Geçen hafta Bandırma Basketbol GSK ile bir diğer Bandırma takımı Marmara Basketbol Akademi takımları arasında oynanması beklenen maç 24 saniye saatlerinin tamirde olması gerekçesiyle Marmara Basketbol takımı yöneticilerinin bu şartlarda maçı oynamak istememesi sebebiyle 22 Ocak Pazar gününe ertelenmişti.

Pazar günü saat 16:00 da erteleme maçı olarak ŞMG Lisesi Spor salonunda oynanması beklenen Bandırma Basketbol GSK. Marmara Basketbol Akademi karşılaşması bu kez de Marmara Basketbol Akademi yöneticisi Berke Ergüder’in takımı maça çıkarmaması sebebiyle oynanamadı ve Marmara Basketbol 20-0 lık skorla hükmen yenik sayıldı.

Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da maç izlemek için salona gelen spor severlerin  bu duruma tepki göstermesi yanı sıra spor yapmak amacıyla aileleri tarafından spor okullarına gönderilen  Marmara Basketbol Akademi sporcuları da yine maç yapamayarak hayal kırıklığına uğradılar.

Bandırma Basketbol GSK U 13 takımının maç saatinde salonda hazır bulunmasına rağmen , Marmara Basketbol Akademi yetkilileri tarafından takım sporcularına ve ailelerine maç saatinden önce ”Bandırma Basketbol takımı maça çıkmayacak. Maç oynanmayacak” şeklinde mesaj atıldığı iddiası ise kafaları karıştırdı.

Belirli ücret karşılığı spor okullarında eğitilen  ve daha sonra takıma katılan fakat maç yapma fırsatı bulamayan küçük sporcuların bu şartlarda sağlıklı bir gelişim süreci yaşamayacakları konuşulurken olaya sportif değil ticari olarak mı bakılıyor sorularını da akıllara getirdi.

KAYNAK : İLK HABER

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.