M.AKİF ERSOY CADDESİ-ERDEK YOLU TAMAMLANDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırma Belediyesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi halk arasında bilinen adıyla Erdek Yolundaki yol yenileme çalışmalarını tamamladı. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce tamamlanan kaldırım düzenlenme ve parke döşeme çalışmalarının son durumunu Başkan Mirza yerinde inceledi.

İçinde bulunduğumuz yaz ayları boyunca Bandırma Belediyesine bağlı ekipler, kentimizin farklı noktalarında çalışmalarına ara vermeden sürdürürken son olarak Erdek Yolunda başlatılan parke döşeme ve yol yenileme çalışmaları kısa sürede tamamlandı. Bu çalışmaların ardından kentimizin özellikle turizmin canlandığı yaz aylarında yoğunluğu artan Mehmet Akif Ersoy Caddesi yeni ve daha sağlık bir görünüme kavuşmuş oldu.

Öte yandan yapımı tamamlanan Erdek Yolunda incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Dursun Mirza, M.A. Ersoy Caddesinin eski halinin büyük bir bölümünde oluşan göçüklerin vatandaşlara olumsuzluk yaşattığını belirterek bu sıkıntıları giderilmesi adına yol yenileme çalışmalarını başlatarak kısa sürede tamamladıklarını söyledi.

Mirza: “Kentimizin Erdek yolu güzergahında önemli bir konumda bulunan M.A. Ersoy Caddesi üzerinde zamanla oluşan çöküntüler ve yapılan kazı çalışmalarından doğan sıkıntılar trafiğe olumsuz yönde etki ediyordu. Bu nedenle halkımızın daha rahat ulaşımlarını sağlamak amacıyla Erdek Yolu üzerinde yol yenileme çalışmalarını başlattık. Ekiplerimiz çalışmalar sırasında trafiğin daha rahat devam etmesi amacıyla ön çalışmalarını yerine getirdi. Sonrasında Erdek Yolu üzerinde eski yolunda sökülmesi ve ardından da malzeme dökümü ve kaldırım düzenlemesi yapıldı. Son olarak yol üzerinde parke döşeme çalışmalarını tamamlanmasıyla daha konforlu ve temiz bir yolu halkımızın hizmetine sunmuş olduk” dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

M.AKİF ERSOY CADDESİ-ERDEK YOLU TAMAMLANDI

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x