foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

LİSE ÖĞRENCİLERİNDEN ANLAMLI ZİYARET

DSC_0410-4-1392x1044
Paylaş
 

Edremit Körfezi’nde eğitim veren Özel Bahçeşehir Koleji Lise öğrencileri Edremit Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Hayvanları ve bakım merkezini çok seven öğrenciler bir sokak köpeğini de sahiplendiler.

Edremit Belediyesi’nin Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaretçi akınına uğruyor. Bahçeşehir Koleji Körfez Şubesi Lise bölümü öğrencileri merkezi ziyaret ederek sokak hayvanları ile yakından ilgilendiler. Veteriner Hekim Koray Bacaksız, Veteriner Teknikeri Tunahan Akgün, bakım merkezi görevlisi Korkmaz Kufrevi tarafından misafir edilen öğrenciler merkezde bulunan sokak hayvanları ve büyük baş hayvanları yakından görüp, sevip ilgilenme fırsatı buldular. Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni çok beğenen öğrenciler bir sokak köpeğini de sahiplenmeye karar verdiler. Öğretmenleri de hemen gerekli işlemlerin yapılarak köpeğin teslim alınacağını ifade ettiler. Edremit Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi yetkilileri merkezde sokak hayvanlarının her türlü teşhis, tedavi ve bakımlarının yapıldığını tedavi süreci tamamlanan hayvanların ilgili yasalar uyarınca alındıkları yere tekrar bırakıldıklarını ifade ettiler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka da merkezin ziyarete açık olduğunu dileyen herkesin gün içerisinde ziyaret ederek, yapılan çalışmaları görme ve hayvanlarla yakından ilgilenme fırsatı bulabileceklerini ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.