foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

LİMAN AVM ARKASINDA UNUTULAN SOKAK…

48e0277f-2c1a-4f40-a486-460cb82c07e5
Paylaş
 

Bandırma 17 Eylül Mahallesi Tamirciler Sokak Bilgiler ve Müfide Hanım Siteleri sakinleri haftalardır parke taş ekiplerini bekliyor.

Bandırma Tamirciler Sokak’ta Liman AVM arkasında bulunan Bilgiler ve Müfide Hanım Sitelerinin önü haftalardır parke taş ekiplerini bir umutlu beklemeye devam ediyor.

Mahalle sakinlerinden alınan bilgilere göre yaz aylarında her iki apartman önü belediye ekiplerince düzlenerek parke taş döşemesi için hazır hale getirilmiş. Haftalardır parke taş ekiplerinin sokaklarına gelmelerini bekleyen vatandaşlar gazetemizi arayarak “unutulduk mu?” sitemlerinde bulundular. Kış günlerinde sokaklarının çamur olmasından şikayetçi olan her iki apartman sakinleri kısa süre içerisinde mahallelerine parke taş ekiplerinin gelmelerini ümit ediyorlar.

LİMAN AVM ÇEVRESİ PARKE TAŞ DÖŞENMİŞTİ

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yaz aylarında Liman AVM arkasında Bandırma Belediyesi ekiplerince düzenleme çalışmaları yapılmış yollara parke taş döşemeleri ve kaldırımlar yapılmıştı.

741c5b9f-8e36-4848-a4fc-8d8efba8913f

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.