LGS'DE 2 TÜRKİYE ŞAMPİYONU ÇIKARDIK | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

LGS’DE 2 TÜRKİYE ŞAMPİYONU ÇIKARDIK

Paylaş
 
google haberlerde takip et

bandırma Bahçeşehir Koleji öğrencileri Mert Kemal Küreci ile Kerem Yiğit Küçükkale LGS-2020 sınavlarında 500 tam puan alarak Türkiye birincisi oldu.

Öğrencileri başarılarından dolayı kutlayan Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan “Bahçeşehir Koleji’nin değerli idarecileri ve öğretmenleri de bu başarının diğer kahramanlarıdırlar. Onların desteği ve yardımları ile öğrencilerimiz Türkiye birincisi olmuşlardır. Bandırma eğitimine katkı sağlayan güzide kurumumuz iki Türkiye birincisi çıkararak eğitim kalitesini ispat etmiştir”dedi.

Aileler Başarının İsimsiz Kahramanları

Öğrenci velilerinin de elde edilen başarının görünmeyen kahramanları olduğunun altını çizen Aslan “Moral-motivasyon ve maddi-manevi her türlü destek ile çocuklarının zirveye çıkışında rol almışlardır. Onlar için de zorlu ve zahmetli geçen sınav sürecinin, iyi idare edilerek zirvede neticelenmiş olması başlı başına büyük bir gayretin ürünüdür. Çocuklarımızı yetiştiren kıymetli ailelerine de Bandırma eğitim camiası olarak tebriklerimizi ifade etmek istiyorum” ifadesini kullandı.

Tercih Maratonu Başladı

Bu haftadan itibaren tercih maratonunun başladığını dile getiren Aslan “Tüm öğrencilerimiz kendileri için en uygun olan lise tercihlerini tamamlayacak ve sonuçları bekleyecekler. Bu vesile ile Bandırma kamuoyuna da bir kez daha ifade etmiş olalım. Tüm öğrencilerimiz salgın hastalık sürecinde akademik manada yapabileceklerinin en iyisini yaptılar. Şimdi tercihlerini tamamlayarak iyi bir tatili hak ettiler. Bandırma LGS başarısı ile yine zirvededir. Lise tercihleri konusunda velilerimiz online danışma imkanına sahipler. Müsait olanlar okullara gitsinler, idareci arkadaşlarımızı ziyaret edip fikir alışverişinde bulunsunlar. Biz tüm okullarımıza güveniyoruz. Hep birlikte el ele daha da güzel neticelere ulaşacağımızı ümit ediyorum”şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMASPOR ŞAMPİYONLUK KUPASI'NI ALDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.