La Roche Posay Güneş Kremi Rahatlığı - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

La Roche Posay Güneş Kremi Rahatlığı

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Yaz mevsiminde güneş vücudumuzun bazı bölgelerini etkiler. Özellikle cilt güneş ışınlarından en çok etkilenen bölgedir. Cilt tipleri farklı olduğundan güneş ışınlarına farklı tepkiler verebilir.
Bazı zamanlarda lekeler ve diğer sorunlar ortaya çıkar. Beyaz ciltler özellikle güneşten etkilenir ve kızarmalar olur. Bu kızarıklıklar ciltte yaralara ve tahrişe neden olur. Kuru ciltler güneşten en çok etkilenen ciltlerdir. Hassas olan kuru ciltler güneş etkisi ile nemini kaybeder.

La Roche Posay Güneş Kremi Ürün ve Özellikleri

Güneş etkisinden korunmak için La Roche Posay güneş kremi   kullanmak gerekir. Bu ürünler hassas ciltler için renkli güneş koruyucu yüz kremleri şeklindedir. UVA, UVB gibi ışınların etkisini önleyici özelliktedirler. Ayrıca hasarlara karşı cildi korurlar. Ürünler deniz ve havuz da suya dayanıklıdır. Güneş alerjisi olan ciltler için uygun içeriğe sahiptirler.

Ayrıca yağlı his özelliği olmayan dokusu sayesinde cildi nemlendirir ve   cilt tonunu eşitlemeye yardımcı ürünlerdir. Bu her cilt tonuna uyum sağlayan ürünlerdir. La Roche Posay güneş kremi ciltlerde aydınlık ve ferah bir cilt tonu oluşmasını sağlarlar.

Yaz aylarında tatillerinde ve günlük kullanımlarda La Roche Posay Güneş Kremi ürünleri için firmadan bilgi alabilirsiniz. Satın almak için https://www.recete.com/la-roche-posay/gunes-kremi-ve-koruyucular/ sitesinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Avşa Adası Nereye Bağlıdır? Adaya Ulaşım, Nerede Kalınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.