La Roche Posay Effeclar Nedir? - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

La Roche Posay Effeclar Nedir?

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bir Fransa markası olan La roche posay effeclar cilt bakımı üzerine üretim yapar. En kaliteli ve içeriği en güzel markalardan biridir. Markanın ayrıcalığı, tüm ürünlerin içerisinde termal su bulunmasıdır. Markayı eczacı kurmuştur. İsmi Deme Laveer’ dir.

Termal suyun özelliği cilt sorunlarını tedavi edici özlediğinin olmasıdır. Tüm dünyada yayılmış ve satışı çok yüksek olan bir markadır. Dermatologlarında sıklıkla reçete ettiği bir markadır.

La Roche Posay Effeclar Çeşitleri Nelerdir?

Her cilt tipi için üretim yapan, la roche posay effeclar ürünleri oldukça fazladır. İçlerinde güneş ürünleri, nemlendirici, tonik, serum, yıkama jeli gibi birçok çeşit bulunur. Ürünleri set halinde kullanmak daha çok etki yaratır.  Özellikle leke ve akne için olan serisi çok başarılıdır.  Ürünlerin güneş koruyuculuğu ve nemlendirici özelliği vardır.

Yağlanmayı azalttığı için, sivilce oluşumunu engeller. Eczaneler ve dermokozmetik sitelerinden yemin edilebilir. https://www.ceybebe.com/la-roche-posay linkinden la roche posay effeclar ürünlerine ulaşabilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Spil Tel Çit başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.