KUVVACILARDAN TSK’YA DESTEK YÜRÜŞÜYÜ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Silahlı Kuvvetlerince yürütülen Barış Pınarı Harekatı’na destek amacıyla kurulan Balıkesir Kuvayi Milliye Platformu, yarın (17.10.2019) saat 19.30’da düzenlenecek yürüyüşe tüm halkımızı davet ediyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından, yürüyüşe vatandaşların kolay ulaşım sağlayabilmeleri adına 18.00 ile 24.00 saatleri arasında otobüs seferleri ücretsiz yapılacağı açıklandı.

Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla Türk Silahlı Kuvvetlerince yürütülen Barış Pınarı Harekatı’na destek amacıyla Kuvayi Milliye Platformu oluşturuldu.
Balıkesir’deki sivil toplum kuruluşlarının ortak kararı ile oluşturulan platform, yaptığı açıklamada; “Birlikte Türkiye’yiz diyerek, 17 Ekim 2019 Perşembe günü saat 19.30’da gerçekleştireceğimiz yürüyüş ve basın açıklamasına siz değerli gönüllülerimizi bekliyoruz. Sen yoksan bir eksiğiz. Yürüyüşümüz; Milli Kuvvetler Caddesi’nde başlayarak Anafartalar Caddesi ve Kızılay Caddesi üzerinden devam edecek olup Milli İrade Meydanı’nda yapılacak açıklama ve dua ile sona erecektir” ifadelerini kullandı.

PLATFORMDAN ‘BAYRAK’ ÇAĞRISI

Kuvayi Milliye Platformu ayrıca vatandaşları işyerlerine ve konutlarına bayrak asma çağrısında bulundu. Platformdan yapılan çağrı şöyle; “Barış Pınarı Harekatında; barış, huzur ve insanlık için görev yapan kahramanlarımıza destek olmak için Kuvayi Milliye Şehri’nin vatansever halkını evlerine ve işyerlerine bayrak asmaya davet ediyoruz. Bayrağımız dalgalansın, vatanımız, birlik ve beraberliğimiz daim olsun.

ÜCRETSİZ OTOBÜS SEFERLERİ

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ise platformun çağrısı üzerine yapılacak olan yürüyüşe vatandaşların kolay ulaşım sağlayabilmeleri adına 18.00 ile 24.00 saatleri arasında otobüs seferlerinin ücretsiz olacağını açıkladı.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Avşa Adası Nerede? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

KUVVACILARDAN TSK’YA DESTEK YÜRÜŞÜYÜ

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x