foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KÜTÜPHANE MÜDÜRÜNDEN ZİYARET

KÜTÜPHANE
Paylaş
 

Bandırma İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Hasan Fidan Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret ederek Kütüphane Haftası programı ile ilgili bilgi verdi ve yapılacak olan etkinliklere davet etti.

Başkan Mirza ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “Geçmişten günümüze kütüphaneler insanların istedikleri bilgiyi elde edebilmeleri için en önemli araç olmuştur. Kitapların olmadığı bir dünya düşünülemez. Eğitimin, bilimin, sanatın temeli kitaba dayanır. İnsanlar için bu kadar değerli olan kitaplar kütüphanelerde korunur ve araştırmacıların, öğrencilerin, bütün insanların hizmetine sunulur. Bizde Belediye olarak kentimizdeki kütüphanemize gerekli önemi veriyoruz. Bu amaçla kütüphanemizin bahçesini yeniden düzenleyeceğiz. Vatandaşlarımızın kütüphane bahçesinden daha iyi bir şekilde faydalanabilmesi için ve rahat bir şekilde kitaplarını açık havada okuyabilmeleri için en uygun şekilde kütüphane bahçesine banklar yerleştireceğiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.