KÜTÜPHANE MÜDÜRÜNDEN ZİYARET | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

KÜTÜPHANE MÜDÜRÜNDEN ZİYARET

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Hasan Fidan Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret ederek Kütüphane Haftası programı ile ilgili bilgi verdi ve yapılacak olan etkinliklere davet etti.

Başkan Mirza ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “Geçmişten günümüze kütüphaneler insanların istedikleri bilgiyi elde edebilmeleri için en önemli araç olmuştur. Kitapların olmadığı bir dünya düşünülemez. Eğitimin, bilimin, sanatın temeli kitaba dayanır. İnsanlar için bu kadar değerli olan kitaplar kütüphanelerde korunur ve araştırmacıların, öğrencilerin, bütün insanların hizmetine sunulur. Bizde Belediye olarak kentimizdeki kütüphanemize gerekli önemi veriyoruz. Bu amaçla kütüphanemizin bahçesini yeniden düzenleyeceğiz. Vatandaşlarımızın kütüphane bahçesinden daha iyi bir şekilde faydalanabilmesi için ve rahat bir şekilde kitaplarını açık havada okuyabilmeleri için en uygun şekilde kütüphane bahçesine banklar yerleştireceğiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.