KUTLU DOĞUM HAFTASI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

KUTLU DOĞUM HAFTASI

Paylaş
 

Bu sene 17-23 Nisan tarihleri arasında kutlanacak olan Kutlu Doğum Haftası Cumhuriyet Meydanındaki etkinliklerle başladı.
İlçe Kaymakamı Günhan Yazar, İlçe Jandarma Komutanı YRB. Recep Cansu, İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mutlu Aslan, SGK Müdürü Bayram Öztürk, Bandırma Devlet Hastanesi Başhekimi Muzaffer Şenveli, Daire Müdürleri ve Diyanet işleri çalışanları katıldılar. Ali Şener hocanın program açılışını yapmasının ardından, Muradiye Cami İmam Hatibi Fatih Taban’ın okuduğu Kuran tilavetiyle başladı.
Açılış konuşmasını yapan İlçe Müftüsü Süleyman Küçük konuşmasında;” 1446 doğum yılında onu tanımaya karar veren ve onun yolunda yürümeye karar veren saygın toplumun gönül dostları hepiniz hoş geldiniz. Dünya’nın huzura, mutluluğu, muhabbete ihtiyaç duyduğu günler yaşıyoruz. Bu zor günleri Kuran ve Peygamber Efendimizin yolundan giderek açacağız” dedi
Onyedi Eylül Üniversitesi öğrencisi Hikmet Dursunoğlu’nun okuduğu “Sevgili” isimli şiirin ardından, İhsaniye Kuran Kursu 4-6 yaş öğrencileri İstiklal Marşı’nı okuyarak semah gösterisini sergilediler. Program Peygamber Efendimizi ifade eden Kırmızı gül ve tatlı dağıtımı ile sona erdi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.