foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KURTDERELİ’DE YANKILANDI İYİ Kİ VARSIN EREN

KARESİ
Paylaş
 

Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında 11 Ağustos’ta, bölücü terör örgütü mensuplarıyla sağlanan sıcak temas sırasında şehit olan lise öğrencisi Eren Bülbül ile Jandarma Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik Geleneksel Kurtdereli Güreşleri’nde de unutulmadı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Karesi Belediyesi tarafından düzenlenen yağlı güreş organizasyonunda dev Türk Bayrağı ile milli birlik ve beraberlik pankartlarının açıldığı geçiş töreninde 11 Maçka’da teröristlerin saklandığı yeri güvenlik güçlerine gösterirken şehit düşen 15 yaşındaki Eren Bülbül de unutulmadı.

Dev Türk Bayrağı ile milli birlik ve beraberlik pankartlarının açıldığı geçiş töreninde “Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın“ paylaşımıyla teröre isyanın sembolü olan Eren için tüm Kurtdere, “İyi ki varsın Eren” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.