KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNDE YOL YAPIM ÇAŞLIŞMALARI DEVAM EDİYOR - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNDE YOL YAPIM ÇAŞLIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

 

Bandırma Belediyesi, kent genelinde yerine getirdiği yol yapım çalışmalarına Küçük Sanayi Sitesinde sürdürdüğü yol düzenleme ve yenileme çalışmalarıyla devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce başlatılan çalışmalarda Küçük Sanayi Sitesinin Hurdacılar Sokak mevkiinde bulunan 1358 sokak, 1359 sokak, 1234 sokak ve ara bağlantı yol ve sokaklarda yeni yol yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Ekiplerce sürdürülen çalışmalarda öncelikle bozulmaların olduğu mevcut eski yolun sökülerek düzleme ve malzeme dökümü çalışmaları gerçekleşirken bu çalışmaların ardından parke döşeme çalışmalarıyla yeni bordür kaldırımların döşenmesine geçilecek. Son olarak Belediye ekiplerince asfaltlama çalışmalarının başlanacağı bölgede Küçük Sanayi Sitesi esnafımızın hizmetine daha temiz ve sağlıklı yollar sunulmuş olacak.

 

DSC_9571

Bilindiği gibi Bandırma Küçük Sanayi Bölgesinde Belediye ekiplerince geçtiğimiz yıllarda yerine getirilen yol düzenleme ve yenileme çalışmalarına ilave olarak sürdürülen bu son çalışmalarla Bandırma Belediyesince Küçük Sanayi Sitesine ciddi yatırımların yerine getirildiği ifade ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.