foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KÜÇÜK DOKUNUŞLAR, BÜYÜK DÖNÜŞÜM

KARESİ
Paylaş
 

Gri, eskimiş ve yıpranmış duvar, bina ve trafo gibi yapıları görüntü kirliliği önleyen ve şehri renklendiren Karesi Belediyesi şehir estetiğine zarar veren görüntüleri ortadan kaldırmaya devam ediyor.

KASVETLİ SOKAKLAR YERİNE RENKLİ SOKAKLAR
Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın talimatı ile bakımsız evlerin dış cephelerini boyayan, Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileriyle birlikte şehirdeki trafoları birer sanat eseri haline dönüştüren, gri merdivenleri renklendiren Karesi Belediyesi, görüntü kirliliği oluşturan, kasvetli yapılarla ilgili çalışmalarına devam ediyor.

RENGARENK ŞEHİR
Karesi Belediyesi’nin küçük müdahalelerle büyük bir dönüşümün gerçekleştirilmesi noktasında örnek teşkil eden çalışmaları kapsamında son olarak TOKİ Yenimahalle’de üzerine yazılar yazılan bir duvar rengarenk boyanırken, şehir merkezinde görüntü kirliliği oluşturan bir trafonun temizliği ve boyama işlemi yapıldı.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.