TATİL ZAMANI
foto-deniz1

KRONİKLERDEN BANDIRMASPOR’A ZİYARET

Paylaş
 

Zorlu Gümüşhane maçı öncesi kulübü ziyarete gelen Kronikler Taraftar Grubu, hem yeni Başkan Hasan Çakmak’a hayırlı olsun dediler hemde Bandırmaspor için neler yapabileceklerini konuştular.

Samimi bir ortamda geçen konuşmada Tribün Lideri Özgün Eren, taraftarın dilek ve temennisini Başkan Hasan Çakmak’a iletti. Başkanımız Hasan Çakmak’ta Bandırmaspor için ellerini taşın altına soktuklarını bu yolda herkesten destek beklediklerini iletti.

Taraftarın sorunlarını ve isteklerini dinleyen Başkanımız Hasan Çakmak Gümüşhanespor maçında Öğrenci Kimliğini Gösteren tüm Öğrencilerin ve Bayanların maça ücretsiz olarak girebileceklerini söyledi.
Bu türlü uygulamaların her maçta yapmak istediklerini beliren Başkanımız Hasan Çakmak “Her maçta taraftarımıza bu türlü sürprizlerimiz olacak. Gümüşhane maçı için bu kararı aldık. Başka maçta başka sürprizleriniz olacaktır. Kanunun Statünün bize elverdiği her şeyi taraftarımıza sunmaya çalışacağız. Onlardan da küfürsüz, takımının maçın son saniyesine kadar arkasında olmasını, takımlarını ateşlemesini ve taşkınlık yapmak isteyenleri de önce kendilerinin engellenmesini istiyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.