KOSOVALI KARDEŞLERİMİZE SELAM OLSUN | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

KOSOVALI KARDEŞLERİMİZE SELAM OLSUN

Paylaş
 

Kosova Milletvekili ve KDTP Genel Başkan Yardımcısı ve Türkiye Dostluk Gurubu Başkanı Müferra Sinik Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret etti.

Bandırma çevresinin özel bir yeri olduğunu, birçok Kosovalının buralarda akrabalarının bulunduğunu söyleyen Milletvekili Müferra Sinik, “Uzun yıllardır Bandırma’ya geliyoruz. Burada baba dostlarımız çok. Son yıllarda daha da güzelleşen Bandırma’yı görüyoruz. Daha yakın ilişkiler içinde olmak istiyoruz. Bu amaçla daha önce de ziyaret etmiş, Kosovalılardan selam getirmiştik. Bandırma Belediyesiyle sizlerin nezdinde görüşmelerimiz devam ediyor.” dedi.

Başkan Mirza: “Bandırma’nın çok çeşitli etnik yapılardan oluşmaktadır. Bandırmalılarımızı kökenleriyle buluşturmak istedik. Bu konuda birçok çabamız ve girişimlerimiz oldu. Kosova’da da bizim kardeşlerimiz yaşıyor. Hem kan bağımız hem de gönül bağımız var. Bizler farklı coğrafyalarda yaşayan kardeşleriz. Bu kardeşliğimizi de kimse bozamaz. İnşallah iki kent arasında ilişkilerimiz ve yakınlığımız her geçen gün daha da artacak. Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum ve tüm Kosovalı kardeşlerime selamlarımı sunuyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.