foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KOSOVALI KARDEŞLERİMİZE SELAM OLSUN

23794839_1508062395936164_4294774219016984061_n
Paylaş
 

Kosova Milletvekili ve KDTP Genel Başkan Yardımcısı ve Türkiye Dostluk Gurubu Başkanı Müferra Sinik Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret etti.

Bandırma çevresinin özel bir yeri olduğunu, birçok Kosovalının buralarda akrabalarının bulunduğunu söyleyen Milletvekili Müferra Sinik, “Uzun yıllardır Bandırma’ya geliyoruz. Burada baba dostlarımız çok. Son yıllarda daha da güzelleşen Bandırma’yı görüyoruz. Daha yakın ilişkiler içinde olmak istiyoruz. Bu amaçla daha önce de ziyaret etmiş, Kosovalılardan selam getirmiştik. Bandırma Belediyesiyle sizlerin nezdinde görüşmelerimiz devam ediyor.” dedi.

Başkan Mirza: “Bandırma’nın çok çeşitli etnik yapılardan oluşmaktadır. Bandırmalılarımızı kökenleriyle buluşturmak istedik. Bu konuda birçok çabamız ve girişimlerimiz oldu. Kosova’da da bizim kardeşlerimiz yaşıyor. Hem kan bağımız hem de gönül bağımız var. Bizler farklı coğrafyalarda yaşayan kardeşleriz. Bu kardeşliğimizi de kimse bozamaz. İnşallah iki kent arasında ilişkilerimiz ve yakınlığımız her geçen gün daha da artacak. Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum ve tüm Kosovalı kardeşlerime selamlarımı sunuyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.