Koruma Başkanlığında Görev Değişikliği | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

Koruma Başkanlığında Görev Değişikliği

Paylaş
 

Erdek Çiftçi Malları Koruma Başkanlığında görev değişikliğine gidildi. Erdek Çiftçi Malları Koruma Başkanı Haluk Özgör´ün yönetim listesinde yer alan Başkan Yardımcısı Mahmut Kaplan Çiftçi Korumanın yeni başkanı oldu.
Erdek Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı ile Erdek Ziraat Odası Başkanlık görevini birlikte yürüten Haluk Özgör, Çiftçi Malları Koruma Başkanlığında ki görevinden ayrılarak yerini Mahmut Kaplan´a bıraktı. Özgör, konu hakkında gazetemize yaptığı açıklamada “Bugüne kadar iki kurumunda başkanlığını layıkıyla yerine getirmeye çalıştım. Ancak, iki kurumu aynı anda kontrol ve idare edebilmek çok zor. Ziraat Odasında ki işlerimin yoğunluğu nedeniyle artık Koruma Başkanlığına yararlı olamayacağımı anladım ve böyle bir karar aldım. Benim yönetimimde bulunan ve başkan yardımcılığı görevini üstlenen Mahmut Kaplan´a görevimi teslim ettim. 
Mahmut Kaplan´ın bu kuruma benden daha yararlı olabileceğini düşünüyorum. Kendisinin her zaman yanındayız ve destek olmaya devam edeceğiz.” dedi. 
Yeni başkan Mahmut Kaplan ise eski başkan Haluk Özgör´ün izinden yürümeye devam edeceklerini söylerken, “Eski başkanımız Haluk Özgör, Ziraat Odası´nda ki işlerinin yoğunluğundan dolayı kurumumuzla yeteri kadar ilgilenemiyordu. Bu nedenle beraber konuşarak böyle bir karar aldık. Haluk Özgör´ün bu kurumu nereden alıp bugün nereye getirdiği ortadır. Çalışanların SGK Primlerini, maaşlarını ödeyemeyen kurumu bugün modern ve çokta güzel çalışmalara imza atan bir kurum yaparak bana teslim etti. Ben inanıyorum ki eski başkanımız tüm mesaisini bu kuruma verebilseydi, bugün kurumumuz çok daha iyi noktalara ulaşabilirdi. Bende Haluk Özgör´ün bıraktığı yerden üstüne koyarak devam edeceğim. Onun bıraktığı çıtayı daha yukarıya taşımaya çalışacağım. Kendisine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, alınan kararın tüm çiftçilerimize ve kurumumuza hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Haber : Taygun Ertan

Bir önceki yazımız olan Ensar Vakfından eğitim kurumuna kitap desteği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.