KONYA'DA MISIR TARLASINDA BAŞI KOPARILMIŞ ERKEK CESEDİ BULUNDU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

KONYA’DA MISIR TARLASINDA BAŞI KOPARILMIŞ ERKEK CESEDİ BULUNDU

Paylaş
 

Konya’nın Ereğli ilçesinde mısır tarlasında toprağa gömülmüş halde kafası gövdesinden ayrılmış erkek cesedi bulundu. Cesedin sokak köpekleri tarafından çıkarıldığı tahmin ediliyor.

Konya’nın Ereğli ilçesinde bulunan bir mısırtarlasının yanından geçen bir vatandaş toprakta ceset olduğunu fark etti.

SOKAK KÖPEKLERİ TARAFINDAN AÇIĞA ÇIKARILDIĞI TAHMİN EDİLİYOR

Vatandaşın ihbarı üzerine olay yerinejandarma sevk edildi. Yapılan inceleme sonrası cesedin yaklaşık 2 ay önce arabası yakılarak ortadan kaybolan ve ailesinin hakkında kayıp müracaatı olduğu öğrenilen Arslan Korhan’a ait olabileceği ihtimali üzerine duruldu. Olay yerine giden jandarma ekipleri cesedin sokak köpekleri tarafından toprak altından çıkarıldığı tahmin edilen insan kafatası buldu.

DNA TESTİ İÇİN ANKARA’YA GÖNDERİLECEK

Ekiplerin çevrede yaptığı araştırmada da kafatasının birkaç metre ilerisinde çukura gömülü halde erkek cesedine ait gövde bulundu. Ceset olay yerindeki gerekli incelemenin ardından teşhis için Ereğli Devlet Hastanesi morguna götürüldü. Cesedin Arslan Korhan’a ait olabileceği ihtimali üzerine Arslan Korhan’ın eşi Necla Korhan eşinin çürümüş halde olan bedenini kaybolduğunda üzerinde olan elbiselerinden teşhis etti. 4 çocuk babası Arslan Korhan’ın cenazesi DNA testi yapılmak üzere Ankara’ya gönderilecek.

Şahsın kim tarafından neden öldürüldüğü ise henüz bilinmiyor.

Bir önceki yazımız olan NUMAN KURTULMUŞ'UN KÜRESEL SAVAŞ UYARISI İNGİLTERE'DE SES GETİRDİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.