"KONUŞAN VEKİL DEĞİL,DİNLEYEN VEKİL" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

”KONUŞAN VEKİL DEĞİL,DİNLEYEN VEKİL”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sayın Sema Kırcı, Ak Parti Bandırma İlçe Başkanı Sayın Alp Bostancı ve Ak Parti İl Genel Meclisi Üyesi Sayın Ahmet Okbay gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular.

Kırcı yaptığı ziyarette çalışmalarından söz etti. Seçimlere az bir zaman kala Güney Marmara Bölgesi’nde gezilmedik yer bırakmadıklarını söyleyen Kırcı, bu ziyaretlerde en çok konuşmaktan ziyade dinlemeyi tercih ettiklerini de sözlerine ekledi.
Kırcı:” Böylece vatandaş ile daha rahat iletişim kurarak onların hisleri ve taleplerini neticeye kavuşturmak için tüm kalbimle ve gayretimle çözümlerine çalışıyorum. Bunların en başında şimdiden müjdesini verebileceğim Paşabayır Mahallesi’nde inşaatı uzun süredir yarım kalmış “ Kültür Merkezi ” inşaatının tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulması için 2016 yılı yatırım planlamalarına aldırmış bulunmaktayım. Tüm gayretimiz her kesimin istifade edebileceği, diledikleri gibi kaliteli yaşamlarını sürdürebilecekleri, ekonomisinin güçlü olduğu ve alternatif ihtiyacının duyulmayacağı, her türlü alt ve üst yapı gelişimini tamamlamış bir Bandırma oluşturmaktır.
Çok kısa bir zamanda iktidarımızla bölgede yarım kalmış ve yeni sunulacak projeleri hayata geçirmek için vatandaşımızın da desteği ile çalışmalarımıza gayretle devam ediyoruz.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.