foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KONAKPINAR’DA MUTLU GÜN

666_170502110450_2
Paylaş
 

Altıeylül Kaymakamı Oktay Kaya ve Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Konakpınar Mahallesi’nde evi yıkılan vatandaşa yeni yapılan prefabrik evi teslim ettiler.

Altıeylül Kaymakamlığı Altıeylül Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılan 35 m2 büyüklüğündeki prefabrik evin teslimi ihtiyaç sahibi Nurettin Aygün’e yapıldı. Altıeylül Kaymakamı Oktay Kaya ile birlikte Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Konakpınar Mahallesi’nde yeni kurulan eve konuk oldu.
Altıeylül Kaymakamı Oktay Kaya “Bir süre önce evi yıkılan vatandaşımıza Altıeylül Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı olarak, kaymakamlığımız, Altıeylül Belediyesi ile birlikte 35 m2 büyüklüğünde prefabrik evi yapıp teslim ettik. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza önümüzdeki günlerde 4 adet daha yapıp teslim edeceğiz. Vatandaşımıza evi teslim ederken, içerisinde kullanacağı eşyaları da alıyoruz. Güzel bir iş yapıyoruz. Allah devletimize zeval vermesin. Allah güle güle oturmak nasip etsin” dedi.
Ev sahibi Nurettin Aygün başta Altıeylül Kaymakamı Oktay Kaya, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu olmak üzere vakıf müdür ve çalışanlarına teşekkür ederek, “Beni çok mutlu ettiler ben bu mutluluğu ömür boyu unutamam” dedi.
Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da “Prefabrik evdeyiz, burası Altıeylül Kaymakamlığı bünyesinde bulunan Altıeylül Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapıldı. Bizde bu kurul üyesiyiz. İhtiyaç sahibi olan, arsası bulunan vatandaşlarımıza prefabrik ev yapılıyor. Yaptığımız hizmetler yerini buluyor” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.