foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KOMŞUDAN GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

KOMSU
Paylaş
 

Manyas Belediye Başkanı Tancan Barçın Meclis Üyeleriyle birlikte Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret etti.
Ziyarette, Bandırma’da yaşanan yoğun kar yağışı nedeniyle geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Barçın; “Bandırma çok zor bir süreci başarıyla atlattı. Bölgemizde ilk kez yaşanan yoğun kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkiledi. Biz de Manyas’ta karla mücadelemizi verdik. Ancak, Manyas’a yağar kar Bandırma’ya göre daha azdı. Maalesef Bandırma Belediyesi karla mücadelede yalnız bırakıldı. Ancak, takdire değer bir çalışma yürüttüğünüz için sizi ve ekiplerinizi tebrik ediyorum” dedi.
Manyas Belediye Başkanı Tancan Barçın’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Dursun Mirza; “Zor bir süreç yaşadık. Meteorolojinin verdiği bilgiye göre yirmi santim ve iki gün beklenen kar yağışına göre hazırlıklarımızı yaptık. Ancak kar yağışı beş gün sürdü ve Bandırma tarihinde bilinen en yüksek kar yağışına şahit oldu. Elimizdeki tüm imkanları kullanarak mücadele ettik. Ancak, sürekli yağan kar ve beraberindeki fırtına mücadelemizi zorlaştırdı. Aynı yolu yedi kez açtık. Allah’ın takdiri. Biz de kendi gücümüzle gece gündüz mücadele ettik. Sizlerin de buraya kadar gelmesi beni memnun etti. Manyas Belediyemizle, Erdek Belediyemizle iyi ilişkilerimiz ve diyaloglarımız devam edecek. Ziyaretiniz için tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

KAYNAK: İLK HABER

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.