'KOL KOLA ÇALIŞIYORUZ' | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

‘KOL KOLA ÇALIŞIYORUZ’

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Zaman zaman görevi başındaki personeli ile bir araya gelerek sohbet eden, çalışmalar hakkında bilgiler alan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Ali Şuuri Meydanı’nda mesai yapan Temizlik İşleri personeli ile bir araya geldi.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, büyük Karesi ailesinin her bir ferdiyle yakından ilgileniyor. Zaman zaman görevi başındaki personeller ile bir araya gelerek sohbet eden Yılmaz, son olarak Ali Şuuri Meydanı’nda görevi başındaki Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile sohbet etti.

SOKAKLAR, TOPLUMUN AYNASIDIR
Karesi’nin sokaklarında değişim için ter döken Temizlik İşleri personellerine özverili çalışmaları ve emekleri nedeniyle teşekkür eden Yılmaz, “Sizler, bu kentin sokaklarında değişim için ter döken, kol kola çalıştığımız ve birlikte çalışmaktan da büyük mutluluk duyduğumuz büyük Karesi ailesinin bir ferdisiniz. Sizlerin sayesinde Karesi halkı için tertemiz, ferah bir Karesi’yi inşa ediyoruz. Biliyoruz ki kentler, sokaklar bir toplumun aynasıdır. Göreve geldiğimiz günden bu yana halkımıza layık bir Karesi’yi inşa etmek için birlikte canla başla çalışıyoruz. Sizlerle sürekli yan yana geliyor ve birlikte karar veriyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.