KOCASI KAFASINA DEMİR SOPAYLA VURARAK ÖLDÜRMÜŞ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

KOCASI KAFASINA DEMİR SOPAYLA VURARAK ÖLDÜRMÜŞ

Paylaş
 

Balıkesir’de yaşayan Afganistan uyruklu 4 çocuk annesi Hayriye Özbek, 5 ay önce ortadan kayboldu. İki haftada bir Balıkesir İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne gelerek imza atması gereken kadının imza atmadığı belirlendi. Polis, başlattığı soruşturma kapsamında Afganistan’dan Türkiye’ye kaçak yollarla gelen eşi Rahim Özbek’e ulaştı. Rahim Özbek, polise eşinin çocuklarını da bırakıp kaçtığını söyledi.

KAFASINA DEMİR SOPAYLA VURMUŞ

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri, Özbek çiftinin çocukları ile de görüştükten sonra davranışlarından şüphelendiği baba Rahim Özbek’i gözaltına aldı. Kasaplık yaptığı öğrenilen Rahim Özbek emniyette, eşini evde demir sopayla kafasına vurarak öldürdüğünü, ardından cesedi parçalayarak Kepsut Yolu’nda bulunan Ali Hikmetpaşa Spor Tesisleri yakınlarındaki sazlıklarla kaplı dere yatağına gömdüğünü itiraf etti.

KEMİKLERİ BULUNDU

Polis, bugün Rahim Özbek’in yer göstermesiyle parçalara ayrılan kadının cesedini buldu. Dalgıçlar, sazlıkta gömülü olan cesede ait kemik parçalarını sudan çıkartırken Balıkesir İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek de olay yerine giderek çalışmaları takip etti. Cinayet zanlısı Katil Rahim Özbek’in emniyetteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.