KİTAP GÜNLERİ SON GÜNÜNDE | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

KİTAP GÜNLERİ SON GÜNÜNDE

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Kitap Günlerinin son gününde Cem Seymen, Erhan Altunay ve Didem Arslan Yılmaz Bandırmalılarla Cumhuriyet Meydanında buluştu.

İlk olarak saat 14.00’de Cem Seymen CNN Türk’de gerçekleştirdiği ekonomi programları üzerine konuşarak çeşitli sektörlerdeki ekonomi hakkında bilgiler verdi. Ekonomi Muhabiri olarak görevine devam eden Cem Seymen televizyonculuk ve ekonomi konusu üzerine gerçekleştirdiği söyleşi sonunda dinleyicilerinin sorularını yanıtladı. Söyleşi sonunda Belediye Başkanı Dursun Mirza Cem Seymen’e günün anlam ve önemini belirten plaketini takdim etti.

Saat 15.00’da Mitoloji ve paganizm araştırmaları ile yaptığı radyo programları ve yazdığı kitaplar ile adından söz ettiren Erhan Altunay Bandırmalılar ile bir araya geldi.  Mitolojik konular ve kitapları üzerine söyleşi gerçekleştiren Altunay söyleşi sonrasında Başkan Mirza’dan plaketini alarak kitaplarının imzasına geçti.

Son olarak Habertürk TV’de Türkiye’nin Nabzı programını sunan Didem Arslan Yılmaz Bandırmalılar ile kitap günlerinde buluştu. Yoğun katılımın olduğu söyleşide Didem Aslan Yılmaz siyaset ve televizyoncu konuları ile ilgili konuştu. Söyleşi sonunda Başkan Mirza, Yılmaz’a plaketlerini takdim etti.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.