KIRCI’DAN YOĞUN İSTANBUL PROGRAMI - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1
kutlu creative

KIRCI’DAN YOĞUN İSTANBUL PROGRAMI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

KIRCI’DAN YOĞUN İSTANBUL PROGRAMI

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi AK Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı İstanbul’da yoğun bir program gerçekleştirdi. İlk olarak Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı’na katılan Kırcı ardından TBMM Milli Saraylar tarafından İstanbul’da düzenlenen Sultan V. Mehmet Reşad ve Dönemi Uluslararası Sempozyumu’na katılarak sunumlarını yapan akademisyenlere TBMM Başkanlığı adına ödüllerini takdim etti.

TÜGVA YÜKSEK İSTİŞARE KURULU TOPLANTISINA KATILDI

Türkiye Gençlik Vakfı Yüksek İstişare Kurulu İstanbul’da toplandı. TÜGVA Başkanı İsmail Emanet’in başkanlığında yapılan ve Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve önceki dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşen Gürcan, Başbakan Danışmanı Mustafa Şen’in de hazır bulunduğu toplantıda vakfın yaptığı çalışmalar masaya yatırıldı. TBMM Başkanlık Divanı Üyesi AK Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı’nın da yüksek istişare kurulu üyesi olarak katıldığı toplantıda TÜGVA’nın 2018 yılında Türkiye’nin gençliği için gerçekleştirmeyi planladığı projeler değerlendirildi.

OSMANLI’NIN SON DEVRİNE IŞIK TUTTU

Sultan V. Mehmet Reşad’ın doğumunun 173. yıldönümü dolayısıyla TBMM Milli Saraylar tarafından düzenlenen Sultan V. Mehmet Reşad ve Dönemi Uluslararası Sempozyumu İstanbul’da yapıldı. TBMM Başkanı İsmail Kahraman, TBMM Genel Sekreteri Ali Kumbuzoğlu ve alanında uzman akademisyenlerin katıldığı program Osmanlı Devleti’nin son devrine yönelik olarak geniş bir bakış açısı sundu.

ÖDÜLLERİ KIRCI TAKDİM ETTİ

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi sıfatıyla programa katılan AK Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı Sultan Reşad Döneminde Milliyetçilik Sadakat ve Muhalefet Oturumu’nda birbirinden değerli sunumlar gerçekleştiren Prof. Dr. İlhami Yurdakul, Prof. Dr. Nil Sarı, Doç. Dr. Serkan Yazıcı, Doç. Dr. Abdülkerim Asılsoy ve Dr. Murat Çağlayan’a oturum sonunda TBMM Başkanlığı adına ödüllerini takdim etti. Sempozyumun değerlendirme bölümünde Prof. Dr. İlber Ortaylı, Prof. Dr. Ömer Turan, Doç. Dr. Mesut Uyar, Dr. Yasin Yıldız döneme ilişkin değerlendirmelerini katılımcılarla paylaştı.

 

IMG_20171104_180835 IMG-20171104-WA0015 IMG-20171104-WA0020 IMG-20171104-WA0021 IMG-20171104-WA0022

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.