foto-deniz1

Kırcı’dan Sur’un Yiğitlerine Selam

Sema Kırcı - Sur'un yiğitlerine selam olsun
Paylaş
 

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde uzun bir süredir devam eden ve çok sayıda silahlı kuvvetler mensubunun katıldığı operasyonlarda bir gurup asker Bandırmalı annelere selam gönderdi. Operasyon bölgesinden Bandırmalı annelere teşekkür ediyoruz yazılı not kağıdı ile çektikleri fotoğrafı sosyal medya kanallarında paylaşan askerler Bandırma’da ilgi odağı oldu.

 
Zaman zaman duvarlara yazılmış notlarla duygularını ifade eden ve memleketlerine selam gönderen silahlı kuvvetler mensuplarına ait fotoğraflar sosyal medyada da oldukça ilgi görüyor. Sur’da görev yapan askerler tarafından Bandırma’ya gönderilen selam Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı tarafından karşılıksız bırakılmadı. 
 
Kendisi de Bandırmalı bir anne olan Kırcı bütçe görüşmelerine verilen arada mecliste bulunan makam odasında Türk bayrağı önünde “Sur’un yiğitlerine selam olsun” yazılı pankartla çektirdiği ve sosyal medyada yayınladığı fotoğrafı ile ilgi odağı oldu.Kırcı Mehmetçiklere sürpriz yaparak manevi destek oldu ve Sur’da zorlu görevlerine devam eden askerlerimize de selamlarını iletti.
 
Kırcı’nın Sur’da görev yapan askerlere gönderdiği selamı sosyal medya’da takipçileri tarafından yoğun ilgi gördü.

Sur'un Yiğitlerine Selam

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA ŞEHİDİNİ UNUTMADI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.