TATİL ZAMANI
foto-deniz1

Kırcı’dan ihtiyaç sahiplerine destek

Paylaş
 

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı’nın aracılığıyla  Ankara Şam Genç İş Adamları tarafından hazırlanan yardım malzemeleri Bandırma’ya ulaştı.

ANSAGİAD (Ankara Şam Genç İş Adamları) Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yurtoğlu’nun katkılarıyla Bandırma’da ihtiyaç sahibi vatandaşlar için hazırlanan yardım malzemeleri  Kırcı aracılığı ile Bandırma’da vatandaşlara ulaştırılmaya başlandı.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı ve Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel, Ankara Şam Genç İş Adamları Derneği tarafından Bandırma’da yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlar ve Suriyeli göçmenlere dağıtılmak üzere gönderilen yardımların dağıtımını gerçekleştirdi.

Sema Kırcı ihtiyaç sahiplerini evlerinde ziyaret ederek yardımları takdim etti.

Bolu, Hatay, Gaziantep, Kilis ve birçok ilde yardım faaliyetlerini sürdüren Ankara Şam Genç İş Adamları derneğinin Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı aracılığı ile Bandırma’ya 30 ton kömür ve 80 koli de yardım malzemesi gönderildiği ve derneğin Bandırmalı ihtiyaç sahiplerine desteği sürdürüleceği öğrenildi.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı Ankara Şam Genç İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yurtoğlu başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti. ” Bandırma’da yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere yapılan bu yardımdan son derece mutlu olduk. İhtiyaç sahibi kardeşlerimize yanlarında olduklarımızı hissettirecek çalışmalar yapmaya onların yaşama tutunmalarına destek olamaya devam edeceğiz” dedi.

Şehit Polisin Baba evine taziye ziyareti

Sema Kırcı, Diyarbakır’ın Sur İlçesi’nde PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada vurulan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Komiser Yardımcısı Özel Harekat Polisi 43 yaşındaki Zekeriya Bilgen’in Susurluktaki baba evine taziye ziyaretinde bulundu. Kırcı şehit polisin ailesine ve yakınlarına taziyelerini iletti. Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı daha sonra Susurluk Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek  hasta ziyaretleri gerçekleştirdi ve Başhekim Dr.Akın Özçağlayan’dan hastane hakkında bilgi aldı. Susurluk’ta yapımı devam eden 24 Derslik Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulunan Sema Kırcı  daha sonra Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Susurluk Buzağılık köprüsünde Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’la birlikte incelemelerde bulundu.

 

Sema Kırcı 2

 

Sema Kırcı 3

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.