Kırcı, Sare Davutoğlu ile birlikte Diyarbakır'a gitti | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

Kırcı, Sare Davutoğlu ile birlikte Diyarbakır’a gitti

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu öncülüğünde ve çok sayıda milletvekili ile birlikte Diyarbakır’a gitti.

Diyarbakır’da bir dizi temaslarda bulunacak olan Sare Davutoğlu ve beraberindeki heyet gün boyu kent ile ilgili incelemelerde bulunacak.

Sur ilçesinde gerçekleşen operasyonların sona erdiğinin açıklanması üzerine Sare Davutoğlu Diyarbakır’ı ziyaret edecek olan ilk isim olacak. Beraberinde çok sayıda milletvekili ile Diyarbakır’a ulaşan Sare Davutoğlu ziyareti boyunca birçok görüşme yapacak. Diyarbakır’a gerçekleştirilen kadın çıkarması, bölge halkına devletin şefkatini göstermesi açısından da önem taşıyor.

Balıkesir milletvekili Sema Kırcı da Diyarbakır’a giden ekipte yer alıyor. Ziyaret kapsamında Sare Davutoğlu ve beraberindekilerin bölgedeki kadınlarla ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelmeleri, terörden etkilenen kesimleri ziyaretleri bekleniyor.

 

Sare Davutoğlu - Sema Kırcı

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.