Kırcı İftarda Vatandaşlarla Buluştu | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

Kırcı İftarda Vatandaşlarla Buluştu

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Yoğun meclis temposundan arta kalan vaktini Bandırma ve çevre ilçelerde geçiren ve vatandaşlarla bir araya gelen Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı, Bandırma Ak Parti İlçe Teşkilatının düzenlediği organizasyonunda Bandırma Sunullah Mahallesinde yaşayan vatandaşlarla iftar yemeğinde bir araya geldi.

 

Bandırma AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen iftara, Balıkesir AK Parti Milletvekili Sema Kırcı, Bandırma AK Parti İlçe Teşkilat Başkanı Alp Bostancı, ilçe teşkilatı yöneticileri ve vatandaşlar katıldı. Yemeğe katılım yoğun olurken, vatandaşlar Kırcı’ya yoğun ilgi gösterdi. Yemek duası Bandırma Sunullah Cami imamı tarafından yapıldı.
Balıkesir Ak Parti Milletvekili Sema Kırcı, ’’Sahurumu Ankara’da yaptım. İftarımı Bandırma’da sizlerle beraber yapmanın mutluluğunu yaşıyorum. Ramazan ayı birlik, kardeşlik ve dayanışmanın en üst seviyede olduğu aydır’’ dedi.

Sema Kırcı Ramazan’ın ilk orucunu da Bandırma’da açmış ve iftarda şehit yakınları ve gazilerle bir araya gelmişti. Kırcı bugün de Manyas’ta çeşitli ziyaretler yapması bekleniyor.

 

Sema kırcı iftar 2 sema kırcı iftar 3 sema kırcı iftar 4 sema kırcı iftar 5

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.