Kırcı Gazilerin yanında | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

Kırcı Gazilerin yanında

Paylaş
 

Mardin’in Nusaybin ilçesi’nde teröristlerle girdiği çatışmada yaralanan Uzman Erbaş Mustafa Şen, tedavisinin ardından memleketi Balıkesir’in Sındırgı ilçesine döndü. Gazi Mustafa Şen’in memleketine Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı’nın makam aracıyla döndüğü ve Kırcı’nın yaralandığı andan itibaren Gaziyi yalnız bırakmadığı öğrenildi.

Mardin’in Nusaybin ilçesinde devam eden operasyonlarda yaralanan Uzman Erbaş Mustafa Şen eşi Sevda Şen ile birlikte baba ocağına döndü. Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı’nın gaziyi hastaneye yattığı ilk andan itibaren yalnız bırakmadığı ve özel aracı ile Sındırgı’ya gönderdiği öğrenildi.

GATA’daki tedavisi biten Şen eşi Sevda Şen ile birlikte AK Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı’nın makam aracıyla Sındırgı’ya döndü. Şerif Paşa meydanında Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Garnizon Komutanı Binbaşı Soner Akınsoy, Sındırgı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Salih Durak ve ailesi tarafından karşılanan Şen duygusal anlar yaşadı. Ailesiyle uzun süre hasret gideren Uzman Erbaş Mustafa Şen ardından Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ın aracıyla Yüreğil mahallesindeki evine uğurlandı.

Kırcı daha önce de Diyarbakır Sur’da terör örgütü PKK ile girdikleri çatışmada yaralanan ve bir süre Ankara GATA’da tedavisi devam eden Bandırmalı Gazi Uzman Çavuş Oğuzhan Işıklı’yı da özel otomobil ile Bandırmaya göndermiş ve tedavisi süresince yanından ayrılmamıştı.

Sema Kırcı 8351_981025528612565_5986310199563862204_n Sema Kırcı

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.