Kırcı “Balıkesir’e sözümüz var, Çok çalışacağız”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı “ Bu büyük mücadeleden başarı ile çıktığımız için öncelikle teşkilatlarımıza, gönüllülerimize ve tüm halkımıza teşekkür ederim. Biz halkımıza verdiğimiz sözlerin arkasında duracağız, tüm vatandaşlarımızın toplumsal taleplerine sonuna kadar duyarlı olacağız. Omuzlarımıza yüklenen ciddi sorumluluğun ve Türkiye siyasetinde tek Türkiye partisi olduğumuzun farkındayız. Kaybettiğimiz 5 aylık bir zaman var bu arayı kapatmak ve bizden hizmet ve destek bekleyen herkes için daha çok çalışmalıyız” dedi.

“1 Kasım tarihi bir seçim maratonuna sahne oldu ve vatandaşlarımız bu bilinçle oldukça yüksek bir oranla sandığa gitti. Bu Türk demokrasisinin geldiği nokta anlamında önemlidir. Vatandaş mutlaka sandığa el koymakta ve kendi kaderini şer güçlere, karanlık odaklara bırakmamaktadır. Bugün birçok dünya ülkesinde çok küçük katılım oranları ile sandığa gidilmektedir. Vatandaşımızın siyasal sorumluluk bilincine hayran olmamak mümkün değil”

 

Sema Kırcı beraberinde Ak Parti Milletvekilleri ve diğer milletvekili adayları ile birlikte Balıkesir’in birçok ilçesinde teşekkür ziyaretlerine katıldı. Balıkesir’in her bir noktasına ulaşmayı hedefleyen ve seçmenlerden ilgi gören milletvekilleri tüm ilçelerde teşkilatlar ve seçmenlerle buluşmaya devam ediyor.

 

Teşekkür ziyaretlerinde parti teşkilatları ile buluşan Kırcı “ Seçimlerin dünya demokrasilerinde eşine ender rastlanan oranda katılımla ve başarılı bir şekilde tamamlandığına dikkat çekti, Kırcı şunları kaydetti:

 

“Balıkesir bizleri bağrına bastı ve bu zor günlerde elini taşın altına koyarak mücadelemize destek oldu. Bu önemli sorumluluğun farkındayız. Bu yük çok önemli bir yüktür. Türkiye birkaç saat içinde seçim sonuçlarına ulaşacak kadar profesyonelce seçim maratonunu tamamlamış ve büyük bir katılım oranı elde etmiştir. Bu da demek oluyor ki vatandaşlarımız zor günlerinde sandığa ve demokrasimize sahip çıkıyor. Bu bir milattır, tüm dünya her konuda başarımıza şapka çıkaracak. Milletten aldığımız yetkiyi ve gücü millet için kullanmaya devam edeceğiz”

 

Ak Parti kurulduğu günden bu yana halkı sesine kulak vermeye devam ettiğini söyleyen Kırcı sözlerine şöyle devam etti “Biz hiçbir zaman tarafsız olmadık. Bizim tarafımız her zaman milletti. Ak Parti doğusundan batısına tüm Türkiye’de temsil edilen gerçek bir Türkiye partisidir. Kurulduğu ilk günden bu yana hem temsil yeteneği ile hem de hizmetleri ile merkez partisi konumuna gelen Ak Parti Türkiye’yi tam olarak temsil ederek toplumun omurgası haline gelmiştir.

Balıkesir büyük bir coğrafya her bölgesi kendine has özellikler ve zenginliğe sahip, Balıkesir konumu ve potansiyeli ile büyük olanakları da beraberinde getirecek. Biz de bu geniş coğrafyada halkımızın taleplerini yerine getirebilmek için daha da çok çalışacak ve daha büyük projelere imza atacağız.”

 

Asıl hedefimiz gönülleri kazanmaya yönelikti

 

Kardeşliğimizi bozmak isteyenlere inat var gücümüzle çalışacağız ve yeni Türkiye’yi inşa edeceğiz diyen Kırcı sözlerini şöyle sürdürdü “Başta Balıkesir’de gerçekleştirdiğimiz kampanya sürecinde ve tüm siyasi yaşamımız boyunca asıl hedefimiz gönülleri kazanmaktı. Milletimiz feraseti ile içeride ve dışarıda üzerine oynanan oyunları her zamanki gibi fark etti ve buna kesinlikle müsaade etmedi. 1 Kasım seçimleri ile şimdi her şey yeniden başlıyor. Kimseler Türkiye’nin, Türk insanının sırtını yere getiremeyecek ve bunu amaçlayanların planlarını da her zaman bozmaya devam edecek. Kardeşliğimize kastedenler sandıkta gereken yanıtı ziyadesi ile almıştır.”

 

Sözlerimizin arkasında duracak ve çok çalışacağız

 

Kırcı sözlerini şöyle sürdürdü “7 Haziran seçimlerinde Balıkesir’de 1 Milletvekilimiz eksikti. Ak Parti Balıkesir’de 1 Kasım itibari ile yeniden 4 milletvekili ile temsil edilecek, Bugün gerek Büyükşehir Belediyemizle gerek ilçe belediyelerimizde daha yüksek hedeflere doğru ilerlemek zorundayız, Seçim kampanyamız sırasında halkımıza verdiğimiz sözlerin arkasında duracağız, takipçisi olacağız ve hepsini gerçekleştirmek için zaman kaybetmeden çalışmaya başlayacağız. Balıkesir’in omuzlarımıza yüklediği sorumluluğun farkındayız. Biz Ak Parti olarak vatandaşımızın 7 Haziran ve 1 Kasım’da bize verdiği mesajı da iyi okuduk. Halkımızı daha çok dinleyeceğimiz ve daha çok çalışacağımız bir dönem başlıyor. Bunların gerekliliklerini yerine getireceğiz. Ben kuzeyinden, güneyine tüm Balıkesirli hemşerilerimize, teşkilatlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.”

 

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kırcı “Balıkesir’e sözümüz var, Çok çalışacağız”

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x