Kırcı "Ak Parti yeni yol haritası Afyon'da çizildi" | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

Kırcı “Ak Parti yeni yol haritası Afyon’da çizildi”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

AK Parti’nin Afyonkarahisar’daki 24. İstişare ve Değerlendirme kampının son derece verimli geçtiğini belirten milletvekilleri “Türkiye’nin 21.Yüzyıl reform startı toplantılarda verildi. Yeni dönemin yol haritası burada çizildi” görüşünde birleşti

AK Parti’nin Afyonkarahisar’da gerçekleştirilen 24. İstişare ve Değerlendirme programında partinin yeni dönemdeki yol haritası netleştirilirken, gerçekleştirilecek reformlar ele alındı. Kampta uzun süren toplantılarda ülke gündemine ilişkin yeni anayasa, başkanlık sistemi, iç ve dış politika, güvenlik stratejileri gibi önemli konular tüm ayrıntılarıyla görüşüldü. Oturumlarda 2016 yılı reformları da ele alınırken, terörle mücadele konusunda da kararlılık vurgulandı. Kampı Yeni Asır’a değerlendiren AK Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı “Afyon’da 24.’sü yapılan AK Parti kampında istişare çalışmaları verimli geçti. Ekonomi, dış politika, terör ve reform paketi Türkiye’nin dönüm noktasında en önemli konular olarak ele alındı. Çok verimli bir kamp oldu.” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Bandırma’da Aziz Nesin’nin 100. yıl anısına ‘Azizname’ oyunu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.