KİM DUR DİYECEK? - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

KİM DUR DİYECEK?

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma cadde ve sokaklarındaki bozukluklar vatandaşlar tarafından tepki görüyor.

Bandırma’da son günlerde kış aylarının etkisini göstermesi ile birlikte sokaklarda çeşitli sebeplerle açılan kazılar büyük kazaların habercisi konumunda. Bandırma’da yaşayan vatandaşların sık sık gerek mail, gerekse telefon yolu ile gazetemize ihbar mektupları göndermesi sonucu bugün öğle saatlerinde Liman AVM arkasında aktif olarak kullanılan yolda aşağıdaki görüntüleri kaydettik. Adeta bir “hendek” görüntüsündeki bu ve benzeri çukurlar yüzünden bir çok araç zorluk içerisinde ulaşımlarını gerçekleştirmek zorunda kalıyorlar.

Sorumlusu kim olursa olsun bu ve benzeri görüntüler Bandırma’ya yakışmıyor. Amacımız çukur siyaseti yapıp bir kurum yada kuruluşu hedef göstermek değildir. Amacımız Bandırma’da 3 yıldır doğru çalışmayan mekanizmanın önümüzdeki günlerde yol açacağı kayıp ve hasarlara karşı kurumları görevlerini önceden yapmaları adına bir yayıncılık görevidir.

Umarız en kısa sürede Bandırma’daki yetkililer sesimizi duyar ve tüm sorunlu yollar çözüme kavuşur.

yol

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.