foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KİM DUR DİYECEK?

bandirma-da-yollardaki-rezillik-_haberresim_4
Paylaş
 

Bandırma cadde ve sokaklarındaki bozukluklar vatandaşlar tarafından tepki görüyor.

Bandırma’da son günlerde kış aylarının etkisini göstermesi ile birlikte sokaklarda çeşitli sebeplerle açılan kazılar büyük kazaların habercisi konumunda. Bandırma’da yaşayan vatandaşların sık sık gerek mail, gerekse telefon yolu ile gazetemize ihbar mektupları göndermesi sonucu bugün öğle saatlerinde Liman AVM arkasında aktif olarak kullanılan yolda aşağıdaki görüntüleri kaydettik. Adeta bir “hendek” görüntüsündeki bu ve benzeri çukurlar yüzünden bir çok araç zorluk içerisinde ulaşımlarını gerçekleştirmek zorunda kalıyorlar.

Sorumlusu kim olursa olsun bu ve benzeri görüntüler Bandırma’ya yakışmıyor. Amacımız çukur siyaseti yapıp bir kurum yada kuruluşu hedef göstermek değildir. Amacımız Bandırma’da 3 yıldır doğru çalışmayan mekanizmanın önümüzdeki günlerde yol açacağı kayıp ve hasarlara karşı kurumları görevlerini önceden yapmaları adına bir yayıncılık görevidir.

Umarız en kısa sürede Bandırma’daki yetkililer sesimizi duyar ve tüm sorunlu yollar çözüme kavuşur.

yol

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.