KILKIŞLI "TAKDİR HER ZAMAN ÜYELERİMİZİN" | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

KILKIŞLI “TAKDİR HER ZAMAN ÜYELERİMİZİN”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Ticaret Odası Başkanı ve Adayı Mehmet Kılkışlı Genç FM’de Burcu’yla Güne Günaydın Programı’na konuk oldu.

Bandırma Ticaret Odası’nda bu zaman dilimine kadar meslek komiteleri ve TOBB ile birlikte uyum içerisinde gerçekleştirdikleri başarılı hizmetlerin devamı için yeniden aday olduğunu vurgulayan Kılkışlı “Bandırma Ticaret Odamız 2137 aktif üyesi ile bölge ekonomimizin nabzını tutmaktadır. Bandırma Organize Sanayi Bölgesi’nin kurucusudur. Bandırma Çelebi Limanı ile ortaklığı mevcuttur. Bu bağlamda seçildiğimiz günden itibaren sorumluluğumuzun bilincinde olduk.” dedi.

“ÜNİVERSİTE VE SGK BİNASI’NI KAZANDIRDIK”

Bandırma’ya üniversitesi ve SGK binasının kazandırılması konusunda faydalarının olduğunu çizen Kılkışlı “Bandırma’ya Onyedi Eylül Üniversitesi ve SGK binasının kazandırılmasına yardımcı olduk. Üyelerimize işlerini kolaylaştırmaları ve daha da geliştirmeleri adına ücretsiz hukuk danışmanlıği hizmeti, Kosgeb danışmanlığı hizmeti, fuar gezileri düzenledik. Öğrencilerimize eğitim yardımları ile burs destekleri sağladık. Vatandaşlarımıza gıda yardımlarında bulunduk. Ramazan aylarında iftar yemeklerinde halk ile iç içe olduk. Bayan girişimcilerimizin alışveriş günleri etkinliklerinde hep yanında olduk.” dedi.

“SOSYETE PAZARININ KURULMASINI ENGELLEDİK”

Kılkışlı üyelerine ve esnafların taleplerine karşı her zaman duyarlı olduklarının altını çizerken sözlerine “Üyelerimizin kurumlarla olan talep ve şikayetlerinin çözüme kavuşmasını sağladık. Bandırma’ya kurulacak sosyete pazarının kurulmasını engelledik. Küçük Sanayi Sitesi’nin elektrik kesintisi sorununun çözümü için çabalar sarf ettik. Esnafımız için nefes kredisi kapsamında bankalarımız ile protokoller imzaladık. Kurduğumuz online sistemler ile üyelerimizin oda ile ile ilgili işlemleri hızlıca yürütmesine alt yapı oluşturduk.” şekilde devam etti.

“TAKDİR HER ZAMAN ÜYELERİMİZİN”
“Biz bundan yaklaşık 4 yıl önce bir görev ve nöbet değişimini devir aldık. Bu nöbet değişimini yaparken, Bandırma’daki ticaret erbabının hak ve hukukunun korunması için elimizden geleni yaptığımızı belirtmek isterim. Odamız akredite olmuş bir odadır. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği çatısı altında faaliyetlerini yürüten Türkiye’de başarısı kanıtlanmış ilk 10 oda arasındadır.

Bizler, birlik ve beraberlik içinde odamızı her yerde en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Bundan sonra da devam edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. 9 Nisan’da yapacağımız seçimlerin demokratik bir ortam içerisinde temenni ediyorum. Bizler öyle olması içinde elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Biz her platformda odanın gerçek sahibinin üyelerimiz olduğunu söylüyoruz.

Tüm üyelerimizin bugüne kadar vermiş olduğu desteğin ve bize olan inancının devamını temenni ediyor, bu samimi emeklerin karşılığını kesinlikle alacağımıza inanıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerime şükran ve minnetlerimi sunuyorum. Ve son olarak diyorum ki; Birlikteliğimizi, gücümüzü, enerjimizi Bandırma’mız için gelin hep birlikte Mavi’de kullanalım. 9 Nisan’da tüm üyelerimizin  oy kullanmalarını rica ediyorum.”

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.