KILIÇDAROĞLU ÖĞRETMENLERLE BULUŞTU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
tolga tosun

KILIÇDAROĞLU ÖĞRETMENLERLE BULUŞTU

Paylaş
 

İstanbul Ataşehir’de öğretmenlerle buluşan CHP Lideri, öğretmenlere seslendi: “Bu ülkenin en büyük güvencesi sizlersiniz.”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ataşehir Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Öğretmenler Günü etkinliğinde yaklaşık 2 bin öğretmenle bir araya geldi.

SİZE ŞÜKRAN BORÇLUYUZ
Kemal Kılıçdaroğlu, programda öğretmenlere hitaben bir konuşma yaptı. Sözlerine “Bu ülkenin en büyük güvencesi sizlersiniz.” diyerek başlayan Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti:

“Sizler Türkiye Cumhuriyetini çağdaş uygarlığa ulaştıracak olan kişilersiniz. Size şükran borçluyuz. Bunu kelimelerle anlatamıyorum. Sizler Türkiye’yi geleceğe, uygarlığa taşıyacaksınız.

KONUŞMAYI, TARTIŞMAYI SİZDEN ÖĞRENECEKLER
Çocuklarımızı eğiteceksiniz. Onlar güzel bir dünyayı sizlerle keşfedecekler. Onlar hayatı sorgulamayı sizlerden öğrenecekler. İyi bir insan olmayı, dinlemeyi, konuşmayı, tartışmayı sizden öğrenecekler. Tıpkı benim sizden öğrendiğim gibi. Sizlere çok şey borçluyuz. Bu ülkenin başbakanlarını, bakanlarını, komutanlarını, akademisyenlerini yetiştiren sizlersiniz. O nedenle sizlere şükran borçluyuz.

TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİ BELİRLEYEN SİZLERSİNİZ
Sizler Cumhuriyet’in kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedefte yürüdüğü sürece Türkiye’nin sırtını hiçbir güç yere getiremez. Öğretmenlerimi hala arada bir görürüm. Arada telefon ederim. Onlara şükranlarımı iletirim. Türkiye’nin geleceğini belirleyen sizlersiniz. Kemal Kılıçdaroğlu konuşmasının ardından buradan ayrıldı.”

Bir önceki yazımız olan KILIÇDAROĞLU'NUN 2019 SEÇİMLERİNDEKİ HEDEFLERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.