KILIÇDAROĞLU 'HALKIN GÜNDEMİNDE İŞSİZLİK VAR' - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

KILIÇDAROĞLU ‘HALKIN GÜNDEMİNDE İŞSİZLİK VAR’

Paylaş
 
google haberlerde takip et

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, grup toplantısında yatlardan kaldırılan ÖTV’yi hedef alarak çiftçilere seslendi.

Bakanlar Kurulu kararıyla bazı eşyalarda ve yatlarda ÖTV, konutta ise KDV düzenlemesi yapılmıştı. Grup toplantısında yaptığı konuşmasında yatlarda kaldırılan ÖTV’yi eleştiren CHP lideri Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

SİZ DE 16 NİSAN’DA SANDIKTA ONLARI SIFIRLAYIN

“Çiftçi kardeşime sesleniyorum. Yatın kotranın vergisini sıfırladılar. Senin mazotunun üzerindeki vergiyi sıfırlamadılar. Bu hükümet kimin hükümeti? Senin mi yatçıların kotracıların mı? Nisanda sandığa gideceksin. Senin mazotundakini değil yatta kotrada vergiyi sıfırlıyorlarsa sen de sandıkta onları sıfırla”

Kılıçdaroğlu’nun konuşmalarından satır başları:

12 EYLÜL’Ü BİLE ARATIYORLAR

“Dikta yönetimini bırakın 12 Eylül’ü bile aratıyorlar. Biz CHP olarak, kim mağdursa onun yanında duracağız.

HALKIN GÜNDEMİNDE İŞSİZLİK VAR

Halkın gündeminde ne var: İşsizlik. Ne diyorlar, “18 yaşına bastın mı milletvekili olacaksın” diyorlar. Geçen gün bir baba “Benim oğlum yıllardır işsiz. Biz milletvekili olmak istemiyoruz, iş istiyoruz” diyor. Bunlar kendi çocukları ve torunlarını milletvekili yapacak. Askerlikten de muaf tutacaklar. Gençlerin oyunu almaya çalışıyor. Kimse bu oyuna gelmez.

ŞİMDİ RAKKA’YA GİDECEĞİZ DİYORLAR, ALIN ÇOCUKLARINIZI DA GİDİN

Bu Ankara’daki beylerin çocukları hiç askere gitmez. Ama garibanın çocukları El Bab’a gider. Terörle mücadele eder. Şimdi ‘Rakka’ya gideceğiz’ diyor. Alın çocuklarınızı da gidin Rakka’ya. Biz de alkışlayacağız.

TÜRKİYE’Yİ UÇURACAĞIZ DİYORLAR

Anayasa değişikliği ile Türkiye’yi uçuracağız diyorlar. 15 yıldır yönetiyorsunuz. Siz uçurdunuz da birisi size engel mi oldu? Bizim işsiz nüfusumuz Türkmenistan ve Norveç nüfusundan daha fazla. Bu Ankara’daki beyler işsizleri düşünüyorlar mı?”

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.