KIL ÇADIRA KORSAN SORUŞTURMASI - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

KIL ÇADIRA KORSAN SORUŞTURMASI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bursa Bölge İdare Mahkemesi, Bandırma Sahil Bandında Engelli ve Engelli Aileler Yardımlaşma Derneği tarafından işletilen kıl çadırın ruhsatsız olduğu gerekçesiyle soruşturulma başlatılmasına karar verdi.
Mahkeme, ayrıca kafeterya olarak işletilen kıl çadırın ruhsatsız olmasına rağmen faaliyetlerine devam etmesine izin veren Bandırma Belediyesi İşyeri Ruhsat Memuru H. D. hakkında da görevi kötüye kullanmaktan dolayı soruşturma açılmasına karar verdi.
Hatırlanacağı üzere Bandırma Engelli ve Engelli Aileler Derneği üyesi Ali Osman San, yerel yönetim tarafından Derneğe sezonluk olarak kiralanan ve geçici ruhsat ile sahil dolgu alanında kıl çadırın kurulmasına izin verildiği ve ruhsat süresinin dolmuş olmasına rağmen ruhsatının yenilenmeyerek faaliyetlerine devam ettiği yönünde savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu.
Bandında Engelli ve Engelli Aileler Yardımlaşma Derneği Başkanı Hüseyin Uçar’ın Derneğe ait kıl çadırın işletme hakkını 3 yıllığına yönetim kurulu üyesi Volkan Şahan’a kiraladığı öğrenildi.

KAYNAK:İLKHABER GAZETESİ

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.