Keten Pantolon Farkı | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

Keten Pantolon Farkı

Paylaş
 

Kadın giyiminde ne kadar fazla tercih var ise erkek giyiminde de ne yazık ki o kadar az ama yine de erkek giyiminin olmazsa olmazı olan pantolonlar da kendi içlerinde alt başlıklara ayrılıyor. İşte onlardan bir tanesi de yaz aylarının ve bahar aylarının olmazsa olmazlarından olan keten pantolon. Bu pantolonlar genel anlamda bakıldığında yün karışımlı, polyester karışımlı ya da pamuk karışımlı olarak karşımıza çıkabiliyorlar.

Keten Pantolon Modelleri

Model olarak bakıldığında pek çok keten pantolon modeli var. Örneğin son yılların gözde spor pantolon tarzı olan chino pantolonlar çok revaçta. Ama bunun yanında denim pantolonların bir klasik olduğunu, her ortamda rahatlıkla giyilebildiklerini söylemeye bile gerek yok. Tamamen klasik modelleri de unutmamak gerekiyor. 29 bedenden 56 bedene kadar her bedeni bulmanın mümkün olduğu pantolonlarda farklı renkler, farklı kesimler de sezonun o seneki moda akımlarına göre karşımıza çıkıyor. Slim, regular, ekstra slim gibi.

Kombin Yaparken Bilinmesi Gerekenler

Hangi türlü keten pantolon olursa olsun kişinin beden vücuduna uygun kesimde olan bir keten pantolonu tercih etmesi gerekiyor. Üzerine kullanacağı gömleklerde hem doku, hem de renk uyumuna dikkat edilmeli. Bunun yanında gidilecek ortama, kişinin yaşına göre de tercihler yapılmalı. Kemerin keten pantolonlarda çok şık durduğu es geçilmemeli. Ayakkabı seçiminde de keza olabildiğine pantolonun yapısına uygun tercihler yapılmalı ki ortaya gerçekten sıradanlıktan uzak bir görünüm çıksın. Farklı olmak için https://www.pierrecardin.com.tr/erkek-keten-pantolon-modelleri/ sayfasındaki modellere bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hırdavat Sektöründe E-Ticaret Girişimi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.