KENT KONSEYİ'NDEN VALİ ŞILDAK'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

KENT KONSEYİ’NDEN VALİ ŞILDAK’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Mürsel SABANCI beraberinde Kent Konseyi Genel Sekreteri Derya SOLAK, Balıkesir Kent Konseyinin Yürütme Kurulu Üyeleri ve İlçe Kent Konseyi Başkanları ile birlikte Vali Hasan ŞILDAK’ı ziyaret ederek, yeni dönem çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Kent Konseyi’nin Balıkesir’de kısa bir geçmişi olduğunu ve başarılı birçok çalışmanın altına imza atıldığını ifade eden SABANCI, “Bütün arkadaşlarımız kendi hayatlarından, işinden, evinden, özel hayatından feragat ederek topluma nasıl faydalı olabiliriz diye mücadele ediyor. Meclislerimiz ilimizdeki tüm genç STK’lar ile işbirliği içerisinde. Bugüne kadar Balıkesir’de çok güzel faaliyetlerde bulunduk” diye konuştu.

Vali Hasan ŞILDAK ise, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Türkiye’de birçok ilde Kent Konseyleri hizmet veriyor. Balıkesir’de de bu şekilde başarılı çalışmalar yapılması ilimizin gelişmiş olduğunu gösterir. Bu şehirde yaşıyorsak sorumlulukları, hemşehrilik bilincini taşımamız lazım. İlimiz her yönü ile örnek bir şehir. Yeni dönemde de başarılı çalışmalar yapacağınıza inanıyorum” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan BELEDİYE BAŞKANI TOSUN, ERDEK BELEDİYE BAŞKANI HASAN YAPAKCI’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.